Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload



















































Grup Scolar Industrial-TABEL NOMINAL CU CATALOAGE

diverse












ALTE DOCUMENTE

16 ani de suferinta si durere
SEPARAREA TRAFICULUI MARITIM. TERMINOLOGIE. SIMBOLURI. SCHEMĂ GRAFICĂ.
OLIMPIADA DE PSIHOLOGIE
Vlad the Impaler
ZEII CEILALŢI
ZAPP SHARE FREE
DATINI sI OBICEIURI STRĂBUNE
chestionar auto
Grup Scolar Industrial-TABEL NOMINAL CU CATALOAGE

F. TEHNOLOGICA                                                   SALA:

P. TEHNIC

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a X-a A   




                                                                                         DIRIGINTE :TEsILENU  MIRCEA

1

APOSTOLACHE I.V. FLORIAN -DANIEL

2

COSTACHE A. FLORIN

3

DUMITRIU I. MITUŢA -GABRIELA

4

IONESCU D. MARIUS

5

IORGU M. FLORIAN-ALEXANDRU

6

IORGA I. ALEXANDRU -IULIAN

7

IORGU C. PETRIsOR -CODRUŢ

8

MATIANU F. ALEXANDRU-ION

9

MINDU A. MERAL-IONELA

10

MOROCAN C. OANA -RUXANDRA

11

NĂSTASE S. NINEL-MARIAN

12

PETRESCU V. VLAD-ADRIAN

13

RĂDUŢĂ C. ROBERT-ALEXANDRU

14

RUSU I. IORDANA -DANIELA

15

STOCHIRLEA G. MIHAI-GABRIEL

16

TUDORACHE I. FLORENTIN-MARIUS

17

VASILIU C. ANDREI-CRISTIAN

18

VOICU C. MIHAELA

F. TEHNOLOGICA                                                                                                   SALA

P. SERVICII

S. Tehnician in activitati economice

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a A    

DIRIGINTE :DINU AURA

1

CONSTANTIN T. RĂZVAN -VIOREL

2

DINIŢĂ N. GHEORGHE -MĂDĂLIN

3

DUMITRESCU E. ALEXANDRU -OVIDIU

4

JERDEA G. MĂDĂLINA -GEORGIANA

5

LUNGU I. sTEFAN-FLORIN

6

MIRICĂ V.M. MARIA-CLAUDIA

7

MOACĂ V. IULIANA -GEORGIANA

8

MUSTĂCIOSU G. CRISTINA

9

NECULAE M. ALEXANDRU -BOGDAN

10

NEDELCU I. FLORIN

11

NUŢĂ C. CEZAR-GABRIEL

12

PĪNTEA S. LUCIA

13

PORUMBEL M. ALEXANDRU-GABRIEL

14

ROZOREA M.D. ANCA -MIHAELA

15

SAVU S. GABRIEL-IONUŢ

16

STĂNICUŢ V. GEORGIANA -ADRIANA

17

TUDORICĂ D. DANIELA -IONELA

18

VLAD G. GABRIEL -MARIAN

19

ZAINEA V. DANIELA

20

ZAMFIR A. MARIANA

F. TEHNOLOGICA                                                                                      SALA

P. TEHNIC

S. TEHNICIAN MECATRONIST    

                                                              

                                                                AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a B

DIRIGINTE :CARAMIHAI MONICA

1

BADEA L. ANA-MARIA-NATALIA

2

BERECHET C.L. BOGDAN-FLORIN

3

BUTE sT. NICOLETA

4

CALMUs G. CRISTIAN-ALIN

5

CANĂ C. ALIN-MARIAN

6

COSTICĂ V. CRISTIAN

7

CRĂCIUN C. EUGEN-FLORIN

8

DINICĂ N. ION-CRISTI

9

ERACLE M. MARIUS

10

GAVRILESCU G. ADRIAN

11

GRIGORE E. COSMIN-FLORENTIN

12

GRIGORESCU E. FAREDIAN

13

ION I. ALEXANDRA

14

MIHAI C. ALEXANDRA-IOANA

15

MUNTEANU V. CAMELIA

16

NEVOLNICU S. IONELA-ALEXANDRA

17

PAVEL G. CORNELIA

18

SANDU R. ELENA-LAVINIA

19

SANDU V. GABRIEL-MIHAI

20

STĂNICĂ N. LUMINIŢA-MARIANA

21

STOIAN V. ANDREI-COSMIN

22

TURCU C. LARISA-COSMINA

23

VASILE GHE. LUCIAN-CLAUDIU

24

VIsAN A. GEORGIANA-MĂDĂLINA

F. TEHNOLOGICA                                             SALA

P. SERVICII

S. Tehnician in activitati economice

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a A

DIRIGINTE :DRĂGHICI CAMELIA-AURELIA 

1

BACIU I. ANDREI-JEAN

2

BOGDAN M. GEORGE-DANIEL

3

CONSTANTINESCU M. IONELIA-RALUCA

4

CONUŢ C. CRISTINA-ELENA

5

COsIERU L.N. PAUL-GABRIEL

6

COsIERU L.N. RADU-MIHAIL

7

DOBRIN A. PETRUŢA-ELENA

8

DRĂGOI V. CRISTIAN

9

EPURE G. GABRIEL

10

MACIOPOL C. CRISTINA

11

MANDACHE C. MARIUS-GABRIEL

12

PETRACHE A. DANIEL

13

RAICU I. DANIEL

14

ROsCA N. ELENA-LOREDANA

15

SAFTA I. IONELA-ROXANA

16

SAVU I. VLAD-FLORIN

17

SFETNIC C. FLORIN-CĂTĂLIN

18

SĪRBU M. MARIAN

19

SZABO A. CRISTIAN-LAURENŢIU

20

VLAD G. EMILIAN-VALENTIN

F. TEHNOLOGICA                                                                                           SALA

P. TEHNIC

S. TEHNICIAN MECATRONIST

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a B

DIRIGINTE :DORDEA ALICE-MIHAELA

1

ANDRIOAIE I.S. IONICA-DIANA

2

ANGHELESCU G.C. DANIEL-MIHAI

3

BOGACIU I. GHEORGHE

4

COTLET L. ANDREEA-LĂCRĂMIOARA

5

DICU I. TITEL-DANIEL

6

DOBRE S. GABRIEL

7

DUMITRACHE A. MARIUS

8

DUŢU V. IONELA-AGLĂIŢA

9

HĪNCU I.C. MARIUS-ADRIAN

10

HORGA F. ALEXANDRU

11

IANCU D. CLAUDIU-CRISTIAN

12

ILIE V.N. FLORIN-BOGDAN

13

NICA D. CORINA-IONELA

14

NICULAE M. GABRIEL

15

POPA C. SILVIU-FLORIN

16

RADU I. MARIUS-IONUŢ

17

STANCAN G. ALEXANDRU

18

TĂLPĂsANU G. IONUŢ-RELU

19

TESLARU G. CRISTINA

F.                                                                        SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a X-a Am

DIRIGINTE :  

1

BACĂ A. GEORGIANA-TRAIANA

2

CIMPOERU I. IULIAN

3

CENUsE N. DANA-MARIANA



4

DAVID G. MIHAI

5

IVAN M. VIOREL-FLORIN

6

JIANU V. GABRIEL-IONEL

7

MANEA C. SIMONA-FLORENTINA

8

STAN S. SEVER-FLORIN

9

SOARE A. MARIAN

10

sERBAN I. MARIA-MĂDĂLINA

F.                                                                         SALA

P.

S.  

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a Am

DIRIGINTE :

 

1

COCOs N. NICOLAE CRISTIAN

2

DINU G. FLORIN-CORNEL

3

DRĂGHICIU I. ALEXANDRU-MARIUS

4

FERFELEA F. VIOREL-sTEFAN

5

GHEORGHIU P. GHEORGHE-TRAIAN

6

GHERGHIŢĂ M. ALEXANDRU

7

GRIGORE A. GHEORGHE-GABRIEL

8

IANCU N. IOANA-sTEFANIA

9

ILIE G. NICOLETA-ANDREEA

10

MĂDESCU I. ALEXANDRU-FLORIN

11

NAE M. CONSTANTIN

12

PANAIT A. ALEXANDRU-BOGDAN

13

TACHE N. AURELIAN-GEORGE

14

ŢĂŢĂRIGĂ N. GEORGE-VALENTIN

F.                                                                           SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Am

DIRIGINTE :

 

1

AVRAM A. ALEXANDRU-VALENTIN

2

BELEA I. PETRE-CRISTIAN

3

CAZAN D. STELIAN-IONUŢ

4

CĂsARU I. DANIEL

5

CĪRJAN D. ALEXANDRU-MIRCEA

6

COCOs M. IULIANA-VIOLETA 

7

COSTACHE A. GABRIELA-IULIANA

8

DRAGOMIR M. VALENTINA

9

FLOREA I. SORIN-MARIAN

10

GANCIU I. MARIUS-FLORENTIN

11

IOSICĂ G. ALEXANDRU-ROBERT

12

MIHAI A.S. IONUŢ-CRISTIAN

13

STANCIU V. MARIUS

14

STANCU D. ELENA-GEORGIANA

15

STOENCEA M. PAVEL

16

TUDOR I.A. SORIN-IRINEL

17

VASILE I. VALENTIN-IONEL

18

VICOL C. LETIŢIA-ELENA

F.                                                                          SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Bm

DIRIGINTE : 

1

CRUDU V. COSMIN-NICOLAE

2

DAMIAN D. MARIUS

3

DOBRIN M. CRISTIAN-MIHAI

4

EPURE M. BOGDAN-GEORGE

5

GLASER V. ALEX-IONUŢ

6

IGNAT M. IONUŢ

7

ILIE M. MARIAN-EMIL

8

LUNGU S. NICOLAE-CRISTIAN

9

MINCULESCU C. IULIANA-CAMELIA

10

MOSCALIUC V. GEORGE

11

SORICĂ V. CONSTANTIN-CRISTIAN

12

STAN A. IULIAN

13

sTIRBU I. ANA-ELENA

F.                                                                      SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Cm

DIRIGINTE : 

1

CALMUs I. GEORGE-CRISTIAN

2

CĂLIN Z. DANUŢ-ALEXANDRU

3

CRISTEA N. IONUŢ

4

DAMIAN I. MARIAN-ALIN

5

DRAGOMIR M. DOINA-IOANA

6

DRĂGHICI E.L. RAMONA-ROZALIA

7

EDU M. IULIAN

8

IORDACHE C. MARIAN

9

IOSEF C. OCTAVIAN-MIHAI

10

LUPAsCU A. CĂTĂLINA-SILVIA

11

MANOLACHE C. CIPRIAN

12

MATEI A. DORU

13

MIRCEA I. GEORGIANA

14

OLTU D. MARIUS-PETRIsOR

15

PREDICEL I. NICOLAE-ALIN

16

VOICILĂ V. MIHĂĂ

17

18

19

F.                                                                        SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Am

DIRIGINTE : 

1

ANGHEL C. VALENTIN-PAUL

2

ANTON A. MARIAN

3

BONTAs I. MIHAI-ALEXANDRU

4

CALONFIR A. CONSTANTIN

5

CAsVAN D. CIPRIAN-ANDREI

6

CĂLIN L. MIHAI-ALEXANDRU

7

DĂNILĂ C. MARIANA-MIHAELA

8

IANCU N. TEODOR-NICUsOR

9

IONEL D. DUMITRU-CLAUDIU

10

MIRCICĂ C. EMILIA-NICOLETA

11

NEACsU V. GEORGE-VIOREL

12

NIŢĂ I. ELENA-MIHAELA

13

PETRE M. ADRIAN

14

PIRONTEA D. NICOLAE-MIHAI

15

SORICĂ V. MIHAELA

16

TUDORACHE N. LIVIU-SORIN

17

18

19

20

F.                                                                           SALA

P.

S.  

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Bm

DIRIGINTE : 

1

ALECU M. NĂSTASE-ALEXANDRU

2

CHIVU V. DANIEL

3

CONSTANTIN D. CRISTIAN-BOGDAN

4

CREANGĂ S. SERGIU-BOGDAN

5

DINU N. SILVIU-IONUŢ

6

FERFELEA M. CONSTANTIN

7

IONESCU M. MARIUS

8

IONIŢĂ M. MĂDĂLIN

9

IONIŢĂ N. VALENTIN-GEORGIAN

10

IORDACHE M. LUMINIŢA-MIHAELA

11

LEPĂDATU F. NINEL-GABRIEL

12

LUPU N. MIHAI

13

MATACHE M. COSTEL-ADRIAN

14

MIU V. OVIDIU-MIHAI

15

NENIŢĂ C. GEORGE-CORNEL

16

PAVEL N. sTEFAN

17

VLAD G. AUREL

18

19




20

F.                                                                           SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Cm

DIRIGINTE :

 

1

BĂLESCU GH. IONELA-ANDREEA

2

BOGDAN A. ROBERT-VALENTIN

3

COJAN G. ALEXANDRU

4

FRĀNCU C. FLORIN

5

GHEORGHE S. NICUsOR

6

MOISE C. MARIAN-DUMITRU

7

MUNTEANU S. NICOLAE-MĂDĂLIN

8

PRIBOI M. FLORIN-NICOLAE

9

STAN D. IONEL

10

STATE N. ANDREI-IULIAN

11

STOICA M. MARIUS-sTEFAN

12

STOICA T. MIHAI

13

sERBAN I. FLORIN

14

sTEFAN G. MARIANA

15

ZEGHERU I. CORNELIA-OANA

16

17

18

19

20

21

F.                                                                          SALA

P.

S.                                                             AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a AFr

DIRIGINTE : 

1

AMĂZĂROAIE I. IONEL

2

ANDON V. RODICA

3

ANGHEL V. MONICA-SIMONA

4

BADEA D. GEORGETA

5

CIUPITU GH. AUREL

6

COJOCARU GH. TITI

7

COJOCARU N. DANIELA-ILEANA

8

FĀsIE I. IONUŢ-ADRIAN

9

GEAVLETE I.S. MIRCEA-ALEXANDRU

10

GEBĂILA C. VALERIU

11

GEBĂILA P. VASILICA

12

IANCU I. ELENA

13

ILIE D. CONSTANTIN-ROBERT

14

ILIE A. RĂZVAN-GABRIEL

15

IMIREANU sT. OVIDIU-ION

16

MĂTĂsEL V. ELENA-MIHAELA

17

MIHĂILĂ I. COSTEL

18

MIHĂILĂ M. FLORICA

19

NEAGU N. GABRIELA

20

NEAGU N. IOANA

21

NICULESCU I. MIHALEA

22

NIŢĂ V. ADRIAN-VIOREL

23

PENE E. ADRIAN-COSMIN

24

PENE E. MARIN

25

PETRE I. ALEXANDRU

26

POPESCU G. MARCELA

27

SIMION E. COSTEL

28

STANCU E. MARIA

29

sERBAN I. LUCIAN

30

TUDOR I. GEORGETA-GINA

31

VOINEA T. MARIANA

32

ZINCĂ T. MARIANA

33

ZINCĂ P. DOINA GEORGIANA

F.                                                                       SALA:

P.

S.                                                            AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a BFr

DIRIGINTE : 

1

BĂBĂLĂU V. MIHAI-IULIAN

2

CHIRILĂ GH. MAGDA

3

CHIRILĂ GH. GEORGE

4

DINESCU C. ALEXANDRU

5

DINU V. ANA

6

DOBRE C. VICTORIA

7

DORBANŢU A. CRISTIAN

8

DRĂGAN F. GHEORGHE

9

IOSOVICI I. LUCIA

10

ISPAS D. ION

11

MAFTEI T. DORINA

12

MAFTEI GH. FLORIAN

13

MIROI I. GRIGORE

14

MOROsANU V. VALENTINA-IULIANA

15

MOROsANU V. ELENA-ANAMARIA

16

MOSCALIUC-ALEXE I. DANIEL-GABRIEL

17

NIŢĂ I. MARIUS RĂDUCU

18

PITICU I. ADRIAN

19

POPA V. IULIAN

20

PUCHEANU P. VIOREL

21

RĪPANU F. NICOLETA

22

SENTEA P. DANIEL

23

SERIA I. CARMEN

24

STAVRE D. CRISTINA-CONSTANTINA

25

STREsINĂ GH. GABRIELA

26

sIRU P. MARIAN-VALENTIN

27

sERBAN I. TONIŢĂ-BOGDAN

28

TĂNASE G. CĂLINA

29

TUDORACHE S. CRISTINA

30

VREAVU I. VASILE

31

ZAMFIR P. MARIOARA

32

NENCIU N. ION-DANIEL

F.                                                                        SALA:

P.

S.                                                            AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a BFr

DIRIGINTE : 

1

ANDREI GH. LIGIA-ELENA

2

BADEA I. LAURENŢIU-MIHAI

3

CONEA L. MARIUS

4

COPCEALĂU M. IONUŢ

5

DANCIUC F. ALEXANDRU

6

DRĂGHICI F. PETRONICA

7

ENACHE GHE. PETRUŢA

8

FLAMAROPOL N. VALENTIN-DANIEL

9

GEGEA M. IONELA

10

GHEORGHE A. ALEXANDRU-IONUŢ

11

HARABAGIU GHE. MIHAELA

12

IONESCU M. LUCIAN-FLORIN

13

MACARI M. ALEXANDRU

14

MIHĂILESCU A. IOANA

15

MITRANA M. LELIANA

16

MITRANA I. RODICA

17

PARASCHIV I. NICOLETA

18

PĂLEANU I. RIŢA

19

PĂUN I. LAURENŢIU-MARIAN

20

RADA GHE. TEODORA

21

RADU N. CONSTANTIN

22

RADU V. IONEL

23

SECELEANU D. ION

24

SECELEANU M. ELISABETA

25

STĂNCULESCU A. IULIANA

26

STOICA I. SIMONA



27

SUHĂIANU M. MIHAELA

28

sTIRBU I. VASILICA-MIHAELA

29

TRANCĂ T. CONSTANTIN-CĂTĂLIN

30

TUDOSĂ P. GABRIEL

31

VOICU C. DANIELA

32

ZUGRAVU I. FLORIN

F.                                                                           SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a seral -An de comlpetare

DIRIGINTE : 

1              BALABAN  D. MARIAN

2              BĂLAs SORIN

3              BEJENARIU C. sTEFAN

4              BIRLEA C. FLORENTIN

5              BUN  DUMITRACHE

6              CERCEL I. MARIN-AUREL

7              CIRIC I. ROXANA -DANIELA

8              CONSTANTIN C. MIHĂĂ

9              CONSTANTIN M. CORINA

10          CONSTANTIN M. MELANIA -MARIANA

11          DAVIDICĂ N. LAURENŢIU -sTEFAN

12          DOROBANŢU P. ANDREI

13          DUMITRACHE G. GEORGE -GABRIEL

14          DUMITRAsCU  VASILE

15          IMIREANU I. MARCELINA

16          IONIŢĂ A. ANGELA -MARLENA

17          IOSICĂ GHE. MARIUS

18          JELICA V. GELU

19          LASCU S. GEORGE -MARIUS

20          LASLEA I. EMILIA -VALENTINA

21          MARIN R. STELIAN

22          MATEI L. LOREDANA -CRISTINA

23          NIŢĂ C. ANDREEA -sTEFANIA

24          OLTEANU C. MARIA

25          PAUNESCU D. DANIEL -DUMITRU

26          PĪNZARIU

27          TIAN  MARIANA

28          VĂDUVAN ADELA

29          VĂRĂsTEANU S. MIHĂĂ-ROBERT

30          VIsAN M. ELENA-MIHAELA

F.                                                                           SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -seral

                                                DIRIGINTE : 

1        ABRAHAM G. GHEORGHE

2        ANTON LUCIAN

3        CRĂCIUN T. FLORIN-DANIEL

4        DUMITRESCU M. LORENTO-COSMIN

5        DUMITRU A. COSTICĂ

6        DUŢULESCU L. sTEFAN

7        GARDULI A. BOGDAN

8        GIUREA I. DRAGOs-ANDREI

9        GRIGORE E. MIHAI -GEORGE

10    IONIŢĂ A. PAUL -ANDREI

11    IOVA GHE. ALINA-GABRIELA

12    LAZĂR C. ANA-MARIA-MAGDALENA

13    MARIAN I. VALENTINA-ALEXANDRA

14    NIŢĂ I. VICTORIA

15    NIŢU M. MIRELA -MARIA

16    PREDATU S. NICOLETA -CORINA

17    RADU S. sTEFAN

18    RĂDULESCU C. NICULINA-MIRABELA 

19    STĪNGACIU  MARIUS-FLORIN

20    STOFF I. CRISTIAN -IONUŢ

21    UNGUREANU MIHAI

22    VOINICILĂ N. VASILE

F.                                                                           SALA:

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -F.R.

                                                                                              DIRIGINTE :

1        ANDREI D. MARIUS

2        APĪRCIOAIE  R. VALENTINA

3        APĪRCIOAIE D. GHEORGHE

4        APĪRCIOAIE D. MARIA

5        APĪRCIOAIE D. MIHAI

6        AVRAMESCU D. BOGDAN -VALENTIN  

7        BĂRBUCEANU O. VASILE

8        BĂSENARU M. GEORGE -VALENTIN

9        CULEA I. GEORGETA

10    DUMITRU I. ELENA-MĂDĂLINA

11    DUMITRU I. NICOLAE-DANIEL

12    DUMITRU V. ELENA

13    FLORESCU D. ELENA

14    GHEORGHIU M. MARIUS -LAURENŢIU

15    IANCU  M. NICOLAE

16    MOCANU S. MARIANA

17    MOROIANU I. FLORINA

18    PETCU GHE. FLORIN -CRISTIAN

19    PETRE GHE . IOANA

20    POPESCU A.L. CARMEN-ALIN

21    RADU I. ALEXANDRU

22    sANDRU S. NICOLETA

23    TUDORACHE D. LOREDANA -MIHAELA

24    TURICĂ S. DANIEL -TUDOREL

25    TURICĂ S. FLORIN

26    VALACHE  D. IONELA-LIANIA

27    VICOL O. sTEFAN

28    VLASE N. MIHAI

29    VOINEA S. MARIANA

F.  TEHNOLOGICĂ                                                                         SALA

P. SERCICII

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a  -LICEU

DIRIGINTE

1        ANGHEL M. VALENTINA-ELENA 

2        APATEANU C. DRAGOs-PETRIsOR

3        BOGZOIU N. ALEXANDRU -FLORIN

4        BOLOHAN S. LAURENŢIU -sTEFAN

5        BRAICĂU V. MARIAN-ADRIAN

6        CHIPONCA L. ALEXANDRA

7        CHIRIŢA D. ALEXANDRU-GABRIEL

8        CIMPOERU S. ROBERTO-FLORENTIN

9        CRISTEA M. LAURENŢIU-ADRIAN

10    DEMETRESCU T. ALEXANDRU

11    DEMETRESCU T. CRISTINA-GEORGIANA

12    HALICI I. EDUARD -COSMIN

13    IONIŢĂ M. DANIEL

14    JOIŢA  F. MĂDĂLINA -ALEXANDRA

15    MARINESCU N. MARIUS

16    MIHĂILĂ C. DANIELA

17    NEGRILĂ P. ANDREEA-CĂTĂLINA

18    NICA S. GINA

19    OPREA A. MĂDĂLINA-FLORENŢA

20    PAIU M. ANDREI-RĂZVAN

21    SERB L. IOAN-CRISTIAN

22    SINGH S. TANIA

23    STĂNCIULESCU A. IOANA-COSTINA

24    STĪNGĂ M. FLORIAN-GEORGE

25    SURDU G. GEORGIANA-ADRIANA

26    TENE C. MARIA-GABRIELA

27    TERTELIU F. IULIAN -MIHAI

28    ZIDARU G. OANA-MIHAELA

F.  TEHNOLOGICĂ                                                                         SALA :

P. TEHNIC

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a  -LICEU

                                                                                                            DIRIGINTE:

1        BACRIŢĂ M. SILVIA-sTEFANIA

2        BANA A. MARCO-CRISTIAN

3        BOACĂ E. PETRICĂ-DANIEL

4        BOGDAN A. GINEL-COSTIN

5        BULIGĂ F. MARIANA-sTEFANIA

6        CHIRIC M. ALEXANDRA

7        CHIRIPUS I. VALENTIN-IONUŢ

8        CUCIUREANU M. MĂDĂLIN

9        DINCĂ I. MARIA

10    DOBRIN M. PETRU-FLORIN

11    FLOREA A. GEORGIANA-MĂDĂLINA

12    GRECU E. GABRIEL

13    IVAN A. ANA-MARIA

14    JOIŢA I. SIMONA-MIHAELA

15    MANESCU G. DIANA-FLORENTINA

16    MARIN I. ELENA-CATELUŢA

17    NEAGOE I. OCTAVIŢA-CRISTINA

18    NICU M. AURELIA

19    ORIVICEANU A. DAVID-MARIAN

20    PENA V. ANTONIO-COSMIN

21    PINTILIE G. FLORINA-ALEXANDRA

22    PISICĂ N. ALIN-VALENTIN

23    POPA M. IONUŢ-ANDREI

24     ROsU V. ANA-MARIA

25    STĂNILĂ M. GEORGE-CĂTĂLIN

26    VELICU S. GEORGIANA-LUCIANA

27    ZIDARU M. IULIAN-MARIUS

F.  TEHNOLOGICĂ                                                                         SALA :

P. MECANICĂ  

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a  -SAM

                                                                                                            DIRIGINTE :

1        AMAZĂROAIE I. ANDREI-FLORIN

2        ASLAN F. ANDREI-AUREL

3        BOSCA S. EDUARD-CRISTIAN

4        CIRSTEA N. GABRIEL-PETRIsOR

5        CIRSTEA N. MIHĂIŢĂ-DANIEL   

6        CODREAN I. ILARION-COSMIN

7        COJOCARU G. GEORGE-IONEL

8        DRĂGAN I. MIHAI

9        ENE P. BOGDAN-ALIN

10    MIHAI G. GHEORGHE-DINICĂ

11     NICOLAE F. NICOLETA

12    POPESCU C. ANDREI-MIHAI

F.  TEHNOLOGICĂ                                                                         SALA :

P. MECANICA

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a  -SAM

                                                                                                            DIRIGINTE :

1        ANCA T. ANDREI

2        ANGHELESCU I. ALEXANDRU

3         DANE S. ROBERT-CONSTANTIN

4        GANTEA G. MARIAN

5        IVAN C. ANDREI

6        LASCĂR G. IONUŢ

7        MOCANU D. EDUARD-GEORGE

8        NICULAE C. GEORGE-MARIAN

9        PARA L. VLAD-GEORGIAN

10    TAROI M. SORIN-MARIAN












Document Info


Accesari: 3744
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.




Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2019 )