Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload


loading...

















































Grup Scolar Industrial-TABEL NOMINAL CU CATALOAGE

diverse












ALTE DOCUMENTE

16 ani de suferinta si durere
SEPARAREA TRAFICULUI MARITIM. TERMINOLOGIE. SIMBOLURI. SCHEMĂ GRAFICĂ.
OLIMPIADA DE PSIHOLOGIE
Vlad the Impaler
ZEII CEILALŢI
ZAPP SHARE FREE
DATINI sI OBICEIURI STRĂBUNE
chestionar auto
Grup Scolar Industrial-TABEL NOMINAL CU CATALOAGE

F. TEHNOLOGICA SALA:

P. TEHNIC

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a X-a A




DIRIGINTE :TEsILENU MIRCEA




APOSTOLACHE I.V. FLORIAN -DANIEL



COSTACHE A. FLORIN



DUMITRIU I. MITUŢA -GABRIELA



IONESCU D. MARIUS



IORGU M. FLORIAN-ALEXANDRU



IORGA I. ALEXANDRU -IULIAN



IORGU C. PETRIsOR -CODRUŢ



MATIANU F. ALEXANDRU-ION



MINDU A. MERAL-IONELA



MOROCAN C. OANA -RUXANDRA



NĂSTASE S. NINEL-MARIAN



PETRESCU V. VLAD-ADRIAN



RĂDUŢĂ C. ROBERT-ALEXANDRU



RUSU I. IORDANA -DANIELA



STOCHIRLEA G. MIHAI-GABRIEL



TUDORACHE I. FLORENTIN-MARIUS



VASILIU C. ANDREI-CRISTIAN



VOICU C. MIHAELA










F. TEHNOLOGICA SALA

P. SERVICII

S. Tehnician in activitati economice


AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a A

DIRIGINTE :DINU AURA



CONSTANTIN T. RĂZVAN -VIOREL



DINIŢĂ N. GHEORGHE -MĂDĂLIN



DUMITRESCU E. ALEXANDRU -OVIDIU



JERDEA G. MĂDĂLINA -GEORGIANA



LUNGU I. sTEFAN-FLORIN



MIRICĂ V.M. MARIA-CLAUDIA



MOACĂ V. IULIANA -GEORGIANA



MUSTĂCIOSU G. CRISTINA



NECULAE M. ALEXANDRU -BOGDAN



NEDELCU I. FLORIN



NUŢĂ C. CEZAR-GABRIEL



PĪNTEA S. LUCIA



PORUMBEL M. ALEXANDRU-GABRIEL



ROZOREA M.D. ANCA -MIHAELA



SAVU S. GABRIEL-IONUŢ



STĂNICUŢ V. GEORGIANA -ADRIANA



TUDORICĂ D. DANIELA -IONELA



VLAD G. GABRIEL -MARIAN



ZAINEA V. DANIELA



ZAMFIR A. MARIANA






F. TEHNOLOGICA SALA

P. TEHNIC

S. TEHNICIAN MECATRONIST


AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a B

DIRIGINTE :CARAMIHAI MONICA



BADEA L. ANA-MARIA-NATALIA



BERECHET C.L. BOGDAN-FLORIN



BUTE sT. NICOLETA



CALMUs G. CRISTIAN-ALIN



CANĂ C. ALIN-MARIAN



COSTICĂ V. CRISTIAN



CRĂCIUN C. EUGEN-FLORIN



DINICĂ N. ION-CRISTI



ERACLE M. MARIUS



GAVRILESCU G. ADRIAN



GRIGORE E. COSMIN-FLORENTIN



GRIGORESCU E. FAREDIAN



ION I. ALEXANDRA



MIHAI C. ALEXANDRA-IOANA



MUNTEANU V. CAMELIA



NEVOLNICU S. IONELA-ALEXANDRA



PAVEL G. CORNELIA



SANDU R. ELENA-LAVINIA



SANDU V. GABRIEL-MIHAI



STĂNICĂ N. LUMINIŢA-MARIANA



STOIAN V. ANDREI-COSMIN



TURCU C. LARISA-COSMINA



VASILE GHE. LUCIAN-CLAUDIU



VIsAN A. GEORGIANA-MĂDĂLINA

















































F. TEHNOLOGICA SALA

P. SERVICII

S. Tehnician in activitati economice



AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a A

DIRIGINTE :DRĂGHICI CAMELIA-AURELIA



BACIU I. ANDREI-JEAN



BOGDAN M. GEORGE-DANIEL



CONSTANTINESCU M. IONELIA-RALUCA



CONUŢ C. CRISTINA-ELENA



COsIERU L.N. PAUL-GABRIEL



COsIERU L.N. RADU-MIHAIL



DOBRIN A. PETRUŢA-ELENA



DRĂGOI V. CRISTIAN



EPURE G. GABRIEL



MACIOPOL C. CRISTINA



MANDACHE C. MARIUS-GABRIEL



PETRACHE A. DANIEL



RAICU I. DANIEL



ROsCA N. ELENA-LOREDANA



SAFTA I. IONELA-ROXANA



SAVU I. VLAD-FLORIN



SFETNIC C. FLORIN-CĂTĂLIN



SĪRBU M. MARIAN



SZABO A. CRISTIAN-LAURENŢIU



VLAD G. EMILIAN-VALENTIN





F. TEHNOLOGICA SALA

P. TEHNIC

S. TEHNICIAN MECATRONIST



AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a B

DIRIGINTE :DORDEA ALICE-MIHAELA



ANDRIOAIE I.S. IONICA-DIANA



ANGHELESCU G.C. DANIEL-MIHAI



BOGACIU I. GHEORGHE



COTLET L. ANDREEA-LĂCRĂMIOARA



DICU I. TITEL-DANIEL



DOBRE S. GABRIEL



DUMITRACHE A. MARIUS



DUŢU V. IONELA-AGLĂIŢA



HĪNCU I.C. MARIUS-ADRIAN



HORGA F. ALEXANDRU



IANCU D. CLAUDIU-CRISTIAN



ILIE V.N. FLORIN-BOGDAN



NICA D. CORINA-IONELA



NICULAE M. GABRIEL



POPA C. SILVIU-FLORIN



RADU I. MARIUS-IONUŢ



STANCAN G. ALEXANDRU



TĂLPĂsANU G. IONUŢ-RELU



TESLARU G. CRISTINA








F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a X-a Am


DIRIGINTE :



BACĂ A. GEORGIANA-TRAIANA



CIMPOERU I. IULIAN



CENUsE N. DANA-MARIANA





DAVID G. MIHAI



IVAN M. VIOREL-FLORIN



JIANU V. GABRIEL-IONEL



MANEA C. SIMONA-FLORENTINA



STAN S. SEVER-FLORIN



SOARE A. MARIAN



sERBAN I. MARIA-MĂDĂLINA

























F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a Am


DIRIGINTE :



COCOs N. NICOLAE CRISTIAN



DINU G. FLORIN-CORNEL



DRĂGHICIU I. ALEXANDRU-MARIUS



FERFELEA F. VIOREL-sTEFAN



GHEORGHIU P. GHEORGHE-TRAIAN



GHERGHIŢĂ M. ALEXANDRU



GRIGORE A. GHEORGHE-GABRIEL



IANCU N. IOANA-sTEFANIA



ILIE G. NICOLETA-ANDREEA



MĂDESCU I. ALEXANDRU-FLORIN



NAE M. CONSTANTIN



PANAIT A. ALEXANDRU-BOGDAN



TACHE N. AURELIAN-GEORGE



ŢĂŢĂRIGĂ N. GEORGE-VALENTIN

















F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Am


DIRIGINTE :



AVRAM A. ALEXANDRU-VALENTIN



BELEA I. PETRE-CRISTIAN



CAZAN D. STELIAN-IONUŢ



CĂsARU I. DANIEL



CĪRJAN D. ALEXANDRU-MIRCEA



COCOs M. IULIANA-VIOLETA



COSTACHE A. GABRIELA-IULIANA



DRAGOMIR M. VALENTINA



FLOREA I. SORIN-MARIAN



GANCIU I. MARIUS-FLORENTIN



IOSICĂ G. ALEXANDRU-ROBERT



MIHAI A.S. IONUŢ-CRISTIAN



STANCIU V. MARIUS



STANCU D. ELENA-GEORGIANA



STOENCEA M. PAVEL



TUDOR I.A. SORIN-IRINEL



VASILE I. VALENTIN-IONEL



VICOL C. LETIŢIA-ELENA









F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Bm


DIRIGINTE :



CRUDU V. COSMIN-NICOLAE



DAMIAN D. MARIUS



DOBRIN M. CRISTIAN-MIHAI



EPURE M. BOGDAN-GEORGE



GLASER V. ALEX-IONUŢ



IGNAT M. IONUŢ



ILIE M. MARIAN-EMIL



LUNGU S. NICOLAE-CRISTIAN



MINCULESCU C. IULIANA-CAMELIA



MOSCALIUC V. GEORGE



SORICĂ V. CONSTANTIN-CRISTIAN



STAN A. IULIAN



sTIRBU I. ANA-ELENA


























F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a Cm


DIRIGINTE :



CALMUs I. GEORGE-CRISTIAN



CĂLIN Z. DANUŢ-ALEXANDRU



CRISTEA N. IONUŢ



DAMIAN I. MARIAN-ALIN



DRAGOMIR M. DOINA-IOANA



DRĂGHICI E.L. RAMONA-ROZALIA



EDU M. IULIAN



IORDACHE C. MARIAN



IOSEF C. OCTAVIAN-MIHAI



LUPAsCU A. CĂTĂLINA-SILVIA



MANOLACHE C. CIPRIAN



MATEI A. DORU



MIRCEA I. GEORGIANA



OLTU D. MARIUS-PETRIsOR



PREDICEL I. NICOLAE-ALIN



VOICILĂ V. MIHĂĂ
















F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Am


DIRIGINTE :



ANGHEL C. VALENTIN-PAUL



ANTON A. MARIAN



BONTAs I. MIHAI-ALEXANDRU



CALONFIR A. CONSTANTIN



CAsVAN D. CIPRIAN-ANDREI



CĂLIN L. MIHAI-ALEXANDRU



DĂNILĂ C. MARIANA-MIHAELA



IANCU N. TEODOR-NICUsOR



IONEL D. DUMITRU-CLAUDIU



MIRCICĂ C. EMILIA-NICOLETA



NEACsU V. GEORGE-VIOREL



NIŢĂ I. ELENA-MIHAELA



PETRE M. ADRIAN



PIRONTEA D. NICOLAE-MIHAI



SORICĂ V. MIHAELA



TUDORACHE N. LIVIU-SORIN

















F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Bm


DIRIGINTE :



ALECU M. NĂSTASE-ALEXANDRU



CHIVU V. DANIEL



CONSTANTIN D. CRISTIAN-BOGDAN



CREANGĂ S. SERGIU-BOGDAN



DINU N. SILVIU-IONUŢ



FERFELEA M. CONSTANTIN



IONESCU M. MARIUS



IONIŢĂ M. MĂDĂLIN



IONIŢĂ N. VALENTIN-GEORGIAN



IORDACHE M. LUMINIŢA-MIHAELA



LEPĂDATU F. NINEL-GABRIEL



LUPU N. MIHAI



MATACHE M. COSTEL-ADRIAN



MIU V. OVIDIU-MIHAI



NENIŢĂ C. GEORGE-CORNEL



PAVEL N. sTEFAN



VLAD G. AUREL

















F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XIII-a Cm


DIRIGINTE :



BĂLESCU GH. IONELA-ANDREEA



BOGDAN A. ROBERT-VALENTIN



COJAN G. ALEXANDRU



FRĀNCU C. FLORIN



GHEORGHE S. NICUsOR



MOISE C. MARIAN-DUMITRU



MUNTEANU S. NICOLAE-MĂDĂLIN



PRIBOI M. FLORIN-NICOLAE



STAN D. IONEL



STATE N. ANDREI-IULIAN



STOICA M. MARIUS-sTEFAN



STOICA T. MIHAI



sERBAN I. FLORIN



sTEFAN G. MARIANA



ZEGHERU I. CORNELIA-OANA





















F. SALA

P.

S.     AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a AFr

DIRIGINTE :



AMĂZĂROAIE I. IONEL



ANDON V. RODICA



ANGHEL V. MONICA-SIMONA



BADEA D. GEORGETA



CIUPITU GH. AUREL



COJOCARU GH. TITI



COJOCARU N. DANIELA-ILEANA



FĀsIE I. IONUŢ-ADRIAN



GEAVLETE I.S. MIRCEA-ALEXANDRU



GEBĂILA C. VALERIU



GEBĂILA P. VASILICA



IANCU I. ELENA



ILIE D. CONSTANTIN-ROBERT



ILIE A. RĂZVAN-GABRIEL



IMIREANU sT. OVIDIU-ION



MĂTĂsEL V. ELENA-MIHAELA



MIHĂILĂ I. COSTEL



MIHĂILĂ M. FLORICA



NEAGU N. GABRIELA



NEAGU N. IOANA



NICULESCU I. MIHALEA



NIŢĂ V. ADRIAN-VIOREL



PENE E. ADRIAN-COSMIN



PENE E. MARIN



PETRE I. ALEXANDRU



POPESCU G. MARCELA



SIMION E. COSTEL



STANCU E. MARIA



sERBAN I. LUCIAN



TUDOR I. GEORGETA-GINA



VOINEA T. MARIANA



ZINCĂ T. MARIANA



ZINCĂ P. DOINA GEORGIANA































F. SALA:

P.

S.     AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a BFr

DIRIGINTE :


BĂBĂLĂU V. MIHAI-IULIAN



CHIRILĂ GH. MAGDA



CHIRILĂ GH. GEORGE



DINESCU C. ALEXANDRU



DINU V. ANA



DOBRE C. VICTORIA



DORBANŢU A. CRISTIAN



DRĂGAN F. GHEORGHE



IOSOVICI I. LUCIA



ISPAS D. ION



MAFTEI T. DORINA



MAFTEI GH. FLORIAN



MIROI I. GRIGORE



MOROsANU V. VALENTINA-IULIANA



MOROsANU V. ELENA-ANAMARIA



MOSCALIUC-ALEXE I. DANIEL-GABRIEL



NIŢĂ I. MARIUS RĂDUCU



PITICU I. ADRIAN



POPA V. IULIAN



PUCHEANU P. VIOREL



RĪPANU F. NICOLETA



SENTEA P. DANIEL



SERIA I. CARMEN



STAVRE D. CRISTINA-CONSTANTINA



STREsINĂ GH. GABRIELA



sIRU P. MARIAN-VALENTIN



sERBAN I. TONIŢĂ-BOGDAN



TĂNASE G. CĂLINA



TUDORACHE S. CRISTINA



VREAVU I. VASILE



ZAMFIR P. MARIOARA



NENCIU N. ION-DANIEL




































F. SALA:

P.

S.    AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XII-a BFr

DIRIGINTE :



ANDREI GH. LIGIA-ELENA



BADEA I. LAURENŢIU-MIHAI



CONEA L. MARIUS



COPCEALĂU M. IONUŢ



DANCIUC F. ALEXANDRU



DRĂGHICI F. PETRONICA



ENACHE GHE. PETRUŢA



FLAMAROPOL N. VALENTIN-DANIEL



GEGEA M. IONELA



GHEORGHE A. ALEXANDRU-IONUŢ



HARABAGIU GHE. MIHAELA



IONESCU M. LUCIAN-FLORIN



MACARI M. ALEXANDRU



MIHĂILESCU A. IOANA



MITRANA M. LELIANA



MITRANA I. RODICA



PARASCHIV I. NICOLETA



PĂLEANU I. RIŢA



PĂUN I. LAURENŢIU-MARIAN



RADA GHE. TEODORA



RADU N. CONSTANTIN



RADU V. IONEL



SECELEANU D. ION



SECELEANU M. ELISABETA



STĂNCULESCU A. IULIANA



STOICA I. SIMONA





SUHĂIANU M. MIHAELA



sTIRBU I. VASILICA-MIHAELA



TRANCĂ T. CONSTANTIN-CĂTĂLIN



TUDOSĂ P. GABRIEL



VOICU C. DANIELA



ZUGRAVU I. FLORIN


















F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a XI-a seral -An de comlpetare


DIRIGINTE :



BALABAN D. MARIAN

BĂLAs SORIN

BEJENARIU C. sTEFAN

BIRLEA C. FLORENTIN

BUN DUMITRACHE

CERCEL I. MARIN-AUREL

CIRIC I. ROXANA -DANIELA

CONSTANTIN C. MIHĂĂ

CONSTANTIN M. CORINA

CONSTANTIN M. MELANIA -MARIANA

DAVIDICĂ N. LAURENŢIU -sTEFAN

DOROBANŢU P. ANDREI

DUMITRACHE G. GEORGE -GABRIEL

DUMITRAsCU VASILE

IMIREANU I. MARCELINA

IONIŢĂ A. ANGELA -MARLENA

IOSICĂ GHE. MARIUS

JELICA V. GELU

LASCU S. GEORGE -MARIUS

LASLEA I. EMILIA -VALENTINA

MARIN R. STELIAN

MATEI L. LOREDANA -CRISTINA

NIŢĂ C. ANDREEA -sTEFANIA

OLTEANU C. MARIA

PAUNESCU D. DANIEL -DUMITRU

PĪNZARIU

TIAN MARIANA

VĂDUVAN ADELA

VĂRĂsTEANU S. MIHĂĂ-ROBERT

VIsAN M. ELENA-MIHAELA

























F. SALA

P.

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -seral

DIRIGINTE :


DIRIGINTE

ANGHEL M. VALENTINA-ELENA

APATEANU C. DRAGOs-PETRIsOR

BOGZOIU N. ALEXANDRU -FLORIN

BOLOHAN S. LAURENŢIU -sTEFAN

BRAICĂU V. MARIAN-ADRIAN

CHIPONCA L. ALEXANDRA

CHIRIŢA D. ALEXANDRU-GABRIEL

CIMPOERU S. ROBERTO-FLORENTIN

CRISTEA M. LAURENŢIU-ADRIAN

DEMETRESCU T. ALEXANDRU

DEMETRESCU T. CRISTINA-GEORGIANA

HALICI I. EDUARD -COSMIN

IONIŢĂ M. DANIEL

JOIŢA F. MĂDĂLINA -ALEXANDRA

MARINESCU N. MARIUS

MIHĂILĂ C. DANIELA

NEGRILĂ P. ANDREEA-CĂTĂLINA

NICA S. GINA

OPREA A. MĂDĂLINA-FLORENŢA

PAIU M. ANDREI-RĂZVAN

SERB L. IOAN-CRISTIAN

SINGH S. TANIA

STĂNCIULESCU A. IOANA-COSTINA

STĪNGĂ M. FLORIAN-GEORGE

SURDU G. GEORGIANA-ADRIANA

TENE C. MARIA-GABRIELA

TERTELIU F. IULIAN -MIHAI

ZIDARU G. OANA-MIHAELA





















F. TEHNOLOGICĂ SALA :

P. TEHNIC

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -LICEU


DIRIGINTE:

BACRIŢĂ M. SILVIA-sTEFANIA

BANA A. MARCO-CRISTIAN

BOACĂ E. PETRICĂ-DANIEL

BOGDAN A. GINEL-COSTIN

BULIGĂ F. MARIANA-sTEFANIA

CHIRIC M. ALEXANDRA

CHIRIPUS I. VALENTIN-IONUŢ

CUCIUREANU M. MĂDĂLIN

DINCĂ I. MARIA

DOBRIN M. PETRU-FLORIN

FLOREA A. GEORGIANA-MĂDĂLINA

GRECU E. GABRIEL

IVAN A. ANA-MARIA

JOIŢA I. SIMONA-MIHAELA

MANESCU G. DIANA-FLORENTINA

MARIN I. ELENA-CATELUŢA

NEAGOE I. OCTAVIŢA-CRISTINA

NICU M. AURELIA

ORIVICEANU A. DAVID-MARIAN

PENA V. ANTONIO-COSMIN

PINTILIE G. FLORINA-ALEXANDRA

PISICĂ N. ALIN-VALENTIN

POPA M. IONUŢ-ANDREI

ROsU V. ANA-MARIA

STĂNILĂ M. GEORGE-CĂTĂLIN

VELICU S. GEORGIANA-LUCIANA

ZIDARU M. IULIAN-MARIUS











































F. TEHNOLOGICĂ SALA :

P. MECANICĂ

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -SAM


DIRIGINTE :

AMAZĂROAIE I. ANDREI-FLORIN

ASLAN F. ANDREI-AUREL

BOSCA S. EDUARD-CRISTIAN

CIRSTEA N. GABRIEL-PETRIsOR

CIRSTEA N. MIHĂIŢĂ-DANIEL

CODREAN I. ILARION-COSMIN

COJOCARU G. GEORGE-IONEL

DRĂGAN I. MIHAI

ENE P. BOGDAN-ALIN

MIHAI G. GHEORGHE-DINICĂ

NICOLAE F. NICOLETA

POPESCU C. ANDREI-MIHAI



















F. TEHNOLOGICĂ SALA :

P. MECANICA

S.

AN sCOLAR 2008-2009

CLASA a IX-a -SAM


DIRIGINTE :

ANCA T. ANDREI

ANGHELESCU I. ALEXANDRU

DANE S. ROBERT-CONSTANTIN

GANTEA G. MARIAN

IVAN C. ANDREI

LASCĂR G. IONUŢ

MOCANU D. EDUARD-GEORGE

NICULAE C. GEORGE-MARIAN

PARA L. VLAD-GEORGIAN

TAROI M. SORIN-MARIAN




loading...











Document Info


Accesari: 3772
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.




Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2019 )