Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload

loading...Tapesu sleju sagatavosana

Letona
ALTE DOCUMENTE

Dzimta ENTEROBACTERIACEAE.
Tapesu sleju sagatavosana

Tapesu sleju sagatavosana

Izvēloties tapetes ar neregulāru zīmējumu ir iespējas vieglāk izlīmēt telpu, jo rakstu sakaņosanu prasa lieku darbu. Nepieredzējusiem tapsē 434f512e tājiem vieglāk ir strādāt ar līmtapetēm. Pirms darba sāksanas izvēlieties, kura zīmējuma daļa būs augsējā (razotāji parasti tapetes augsu liek ruļļa beigās), un iezīmējiet tapeti, lai so virzienu saglabātu. Pirms līmes iegādes ir svarīgi izlemt, vai līmei ir jāsatur fundicīdus. Necaurlaidīgiem materiāliem - mazgājamām un vinila tapetēm - ir būtiski, lai pēc līmes nozūsanas neveidotos pelējums. Fundicīdu saturosu līmi ir jālieto arī vietās, kur ir bijusas problēmas ar pelējumu. Uz pulver veida pakas ir norādīts, cik daud tapesu ruļļu ar vienu paku var pielīmēt. Ja lietojiet gatavo līmi, tad varat cerēt, ka viena litra līmes pietiks apmērām trīs ruļļiem.
Tapesu uzlīmēsanas, piegriesanas darba gaita:

Ja jūs sākat darbu pie ieksējā stūra, novelciet vertikālo līnīju, tādā attālumā no stūra, kas ir par 25 mm mazāks nekā tapetes platums. Tad nelielu tapetes maliņu varat ielocīt kaktā.

Atnesiet pārlocīto sleju pie sienas un atlokiet slejas augsējo galu, lai to varētu pielikt pie sienas. Vispirms uzlīmējiet sleju uz augsu, tad bīdiet to uz sāniem, līdz slejas malas sakrīt ar vertikālo līniju.

Ar tapetes suku nogludiniet slejas augsējo daļu, piespiezot to pie sienas un virzot suku no augsas uz leju, un no slejas vidus uz malām, lai izspiestu iespējamos burbuļus. Tad atlociet slejas apaksējo daļu un piegludiniet to ar suku pie sienas. Rūpīgi iespiediet slejas malu kaktā.Ar tapesu sķēru muguru iespiediet slejas augsdaļu kaktā starp sienu un grieztiem, un novelciet gar so kaktu līniju, atceliet slejas augsu un sienas, un nogrieziet pa so līniju. Aizvelciet atgriezumus un piespiediet ar suku slejas, galu piesienas. Slejas apgriesanu atkārtojiet apaksgalā pie grīdlīstes.

Pārklājiet ar līmi un pārlieciet a nākamo sleju, un aiznesiet to pie sienas. Atlociet tās augsējo, kā ieprieks, piespiediet to pie sienas un noskaņojiet tās zīmējumu. Tad ar suku nogludiniet sleju un apgrieziet tās galus, augsā un apaksā. Ar mitru drānu noslaukiet lieko līmi.loading...Document Info


Accesari: 1552
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.
Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2020 )