Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
UploadЗОБОВЯЗАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВЯЗКУ З ПЕРЕДАЧЕЮ МАЙНА У ВЛАСНІСТЬ

Ucraineana
ALTE DOCUMENTE

ОСНОВНАЯ СХЕМА КУРСА
ДИЗЕЛЬ
ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА
Практичне застосування &
ВИЗНАЧЕННЯ ДОВЖИНИ ХВИЛ&
Теоретичнi основи вивчен
ДЕРЖАВНЕ СОЦІАЛЬНЕ СТРА&
ПИТАННЯ СТРУКТУРИ І НОРМ

ЗОБОВЯЗАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВЯЗК 151b12b ;У З ПЕРЕДАЧЕЮ МАЙНА У ВЛАСНІСТЬ

Купівля-продаж.
Поняття, предмет, форма договору купівлі-продажу. Права та обовязки сторін за договором. Правові наслідки порушення умов договору.

Види договорів купівліпродажу. Договір роздрібної купівлі-продажу та його види: продаж товарів за зразками; продаж товарів з використанням автоматів; договір з умовою про доставку товару покупцеві; договір наймупродажу. Договір поставки. Договір контрактації сільськогосподарської продукції. Договір постачання енергетичними та іншими ресурсами через приєднану мережу. Договір міни.

Дарування.

Поняття, предмет, форма договору дарування та його види. Права та обовязки сторін за договором. Договір дарування з умовою передання дарунку у майбутньому. Договір дарування з покладенням на обдарованого обовязку на користь третьої особи. Розірвання договору на вимогу дарувальника.

Поняття, предмет та форма договору про пожертву. Сторони за договором про пожертву. Права пожертвувача.Рента.

Поняття, предмет, форма договору ренти. Сторони в договорі ренти, їх права та обовязки. Ризик випадкового знищення або випадкового пошкодження майна, переданого під виплату ренти.

Довічне утримання (догляд).

Поняття, предмет, форма договору довічного утримання (догляду). Сторони в договорі, їх права та обовязки. Забезпечення виконання договору. Припинення договору. Правові наслідки розірвання договору. Перехід прав та обовязків за договором.

РОЗДІЛ ІX

ЗОБОВЯЗАННЯ, ЩО ВИНИКАЮТЬ У ЗВЯЗК 151b12b ;У З ПЕРЕДАЧЕЮ МАЙНА У КОРИСТУВАННЯ

Найм (оренда).

Поняття, предмет та строк договору найму. Сторони в договорі найму, їх права та обовязки. Права третіх осіб на річ, яка передана у найм. Правові наслідки зміни власника речі, переданої у найм. Піднайм. Припинення договору найму.
Окремі види договору найму (оренди). Договір прокату. Договір найму (оренди) земельної ділянки. Договір найму будівлі або іншої капітальної споруди. Договір найму (оренди) транспортного засобу. Договір лізингу та його види.

Найм (оренда) житла.

Поняття договору найму (оренди) житла та його види. Предмет та форма договору комерційного найму (оренди) житла. Сторони в договорі, їх права та обовязки. Строк договору. Договір піднайму житла. Заміна наймача у договорі. Підстави та правові наслідки розірвання договору .

Позичка.

Поняття, предмет, форма договору позички. Сторони договору, їх права та обовязки. Строк договору. Розірвання договору. Припинення договору.
Document Info


Accesari: 1442
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.
Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2019 )