Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
UploadМАШИНИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ СОКОВИТИХ КОРМІВ

Ucraineana
ALTE DOCUMENTE

Електронна торгівля
Одноетапні задачі стоха&
Органи державної влади, щ
Основні напрямки автома&
ВИЗНАЧЕННЯ ТОВЩИНИ ПЛАС&
ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ
ВИЗНАЧЕННЯ КОЕФІЦІЄНТІ&#
ОХОРОНА ПРАЦІ І НАВКОЛИШ
Міжнародне співробітни&#

Машини для приготування соковитих кормівМета: вивчити призначення, будо 626b13g 74;у, принцип роботи машин для подрібнювання соковитих кормів Волгарь-5, для подрібнення коренебульбоплодів КПИ-4, ИКС-5М. подрібнювача-каменевловлювача ИКМ-5

Порядок виконання роботи.

1. Вивчити призначення, будо 626b13g 74;а та принцип роботи подрібнювача соковитих кормів Волгар-5.

2. Вивчити призначення, класифікацію, принципіальні схеми і будо 626b13g 74;у машини для подрібнювання коренеплодівКПИ-4.

3. Вивчити призначення, будо 626b13g 74;а та принцип роботи подрібнювача коренеплодів ИКС-5М.

4. Вивчити призначення, будо 626b13g 74;у, принцип роботи подрібнювача-каменевловлювача ИКМ-5

5. Оформити звіт.

Обладнання: коренерізка КПИ-4, подрібнювач кормів Волгарь-5.

Подрібнювач кормів Волгарь-5 (рис. 3.1) призначений для подрібнювання соковитих і грубих кормів (солома, коренебульбоплоди, баштанні культури, зелена маса, сінаж, сіно), а також риби, його можна використовувати як в потокових лініях кормоцехів, так і окремо.

Складається з рами, живильного і подрібнювального пристроїв, передавального механізму та електродвигуна. Живильний пристрій включає транспортер подачі 5 і пресувальний транспортер 4. У подрібнювальний пристрій входять ножовий З і подрібнювальний 1 барабани. Ножовий барабан регулюють встановленням відносно протирізальної пластини, витримуючи зазор у протирізальних парах (1 1,5 мм). Подрібнювальний барабан складається з шнекової і ножової частин. Протирізальні пластини ножів установлені на корпусі камери подрібнювального барабана. Зазор між протирізальними парами регулюється в результаті переміщення протирізальних пластин спеціальним пристроєм.


Рис. 3.1. Подрібнювач кормів Волгарь-5 (а) і схема регулювання ступеня подрібнення (б):

1 подрібнювальний барабан; 2 заточувальний пристрій; 3 ножовий барабан; 4 пересувальний транспортер; 5 транспортер подачі; 6 кінець шнека; 7 край леза ножа; А встановлення рухомого ножа при подрібненні корму для свиней; Б-встановлення рухомого ножа при подразненні корму для птиці.

Робочі барабани приводяться в дію від шківа двигуна за допомогою клиноремінних передач, транспортери системою ланцюгових передач від зірочки на валу ножового барабана через, редуктор. Роботою транспортерів керують за допомогою важільних механізмів.

Робочий процес починається з подачі корму транспортерами в камеру різального барабана 3, січка надходить у барабан 1. Подрібнений корм через нижнє вікно корпуса потрапляє на додатковий транспортер, який спрямовує продукту транспортні засоби. Ступінь подрібнювання визначається регулюванням барабана повторного різання. Щоб приготувати корм для птиці, перший рухомий ніж барабана повторного різання встановлюють під кутом 9 до відігнутого витка шнека проти напряму обертання. Решту рухомих ножів ставлять по спіралі під кутом 72 кожний також проти напряму обертання. Встановлюючи перший ніж під кутом 54 до витка шнека, апарат таким самим способом регулюють на приготування корму для свиней. Під час різання корму для великої рогатої худо 626b13g 73;и ножі подрібнюючого барабана знімають.Технічне обслуговування цих машин полягає в перевірці надійності кріплень, натягу ланцюгових і ремінних передач, перевірці і змащенні підшипників, шарнірів та інших деталей, що труться. Ножі заточують після переробки 150200 т кормів. Після заточування регулюють зазор різальних пар, переміщуючи протирізальні пластини відносно ножів за допомогою регулювального пристрою.

Коренерізка КПИ-4 (рис.3.2) використовуються для подрібнення коренебульбоплодів різних розмірів і форми. Складається із станини 15, камери з роздрібнюючим пристроєм, деки 4, викидача 3, бункера 7 і фланцевого електродвигуна 1, на валу якого розміщений робочий орган, що має два диски. Верхній диск 9 забезпечений змінним ножем, призначеним для відрізування пластин продукту, що знаходиться в бункері. Нижній диск складається з двох частин. На центральній частині диска розміщені чотири ножі для додаткового подрібнення продукту.


Рис. 3.2. Схема коренерізки КПИ-4:

1 електродвигун; 2 магнітний пускач; 3 викидач; 4 дека; 5 палець шарніра; 6 спеціальний болт; 7 бункер; 8 маточина верхнього диска; 9 верхній диск з ножем; 10 кришка камери подрібнювання; 11- корпус камери подрібнювання, 12 вертикальні ножі;13 лопаті нижнього диска; 14 маточина викидача; 15 станина.

Машина може різати і перетворювати продукт в мезгу. Для одержання мезги в апарат ставлять зубчасту деку 4, через яку лопатки диска протирають продукт, а лопатки зовнішньої частини відводять його в рукав. Щоб одержати січку, з машини виймають нижній диск і замінюють зубчасту деку гладенькою. На верхньому диску встановлюють ніж з міткою 5 або 8, що відповідає товщині в міліметрах одержуваних пластин корму. Продуктивність КПИ-4 становить до 5 т/год; споживана потужність 4,5 кВт; маса 148кг; частота обертання ножового диска 1440 хв-1, габарити 790 630 160 мм. Соломосилосорізки дістали широке застосування в господарствах країни.
Подрібнювач коренеплодів ИКС-5М (рис.3.3) призначений для миття і подрібнення коренеплодів. Він має приймальний бункер 1, у нижній частині якого є каменевловлювач 2, гвинтову мийку 3, зрошувач 4, барабан-подрібнювач 6, деку 7, водяний насос 8, ванну для води і два електроприводи 5 і 10.

У процесі роботи коренеплоди завантажуючим транспортером подаються в бункер і потрапляють у воду, де відбувається відмокання часток землі. Шнек забирає коренебульбоплоди і транспортує вверх до подрібнювача. При цьому коренебульбоплоди інтенсивно труться об стрічку і трубу шнека та між собою. Крім того, в процесі транспортування вони обмиваються чистою водою із зрошувача.


Рис.3.3.Конструктивно-функціональна схема подрібнювача ИКС-5М: 1 приймальний бункер; 2 каменевловлювач; 3 гвинтова мийка; 4 зрошувач; 5, 10 електроприводи; 6 -барабан-подрібнювач; 7 дека; 8 водяний насос; 9 фільтр; 11 ванна для води; 12 люк.

Вимиті коренебульбоплоди потрапляють у подрібнювач під удари шарнірно підвішених молотків, які взаємодіють із зубчастою декою. Завдяки високій коловій швидкості барабана продукти подрібнення викидаються по напрямному кожуху. Машина налагоджена на одержання пасти з частинками розмірами від 2 до 60 мм і не має пристрою для широкого регулювання ступеня подрібнення коренеплодів. Часткове регулювання ступеня подрібнення продукту можливе шляхом знімання деки.

У машині передбачено багаторазове використання води, що значно знижує її втрати на миття коренебульбоплодів. Із ванни 11 через фільтр 9 вода засмоктується насосом 8 і подається у зрошувач 4 для розбризкування у гвинтовій мийці назустріч коренеплодам. Після миття брудна вода знову надходить у ванну, де перед повторним використанням частково відстоюється. У міру забруднення воду випускають через люки 12 у відстійник і далі в каналізацію. Каміння чи інші предмети, що потрапляють у бункер разом з коренебульбоплодами і мають питому вагу більшу ніж у води, при обертанні шнека потрапляють у заглиблення, з якого періодично вибираються вручну.

У разі потреби машину можна використати як гвинтову мийку. При цьому барабан подрібнювач і деку змінюють.

Привід гвинтової мийки здійснюється від електродвигуна 10 потужністю 1,5 кВт через червячний редуктор і ланцюгову передачу, а барабана подрібнювача та водяного насоса від електродвигуна 5 потужність 7кВт через клинопасову передачу.

Подрібнювач-каменевловлювач ИКМ-5 (рис.3.4) призначений для відокремлення каміння від коренебульбоплодів, їх миття і подрібнення на частки розміром до 10 мм (для свиней) або 15 мм (для великої рогатої худо 626b13g 73;и). Він складається з ванни 4, гвинтової мийки 3 з диском-активатором 2, транспортера 16 для видалення каміння, горизонтально-дискової коренерізки 13 і рами 1. Робочі органи машини приводяться в дію від окремих електроприводів. Електропривод коренерізки має дві швидкості обертання, що дозволяє регулювати ступінь подрібнення коренеплодів.До початку роботи машини ванну 4 заповнюють водою. Коренебульбоплоди подають у ванну через завантажувальне вікно. Там вони відмиваються від землі вихровим потоком води, що створюється диском-активатором. Каміння та інші важкі предмети, що потрапляють у ванну, тонуть у воді і опускаються на диск-активатор. Із нього відцентровою силою поступово закидаються в приймальну горловину транспортера-каменевловлювача 16 і виносяться ним за межі мийки. З ванни коренебульбоплоди захоплюються шнеком 3 і піднімаються вверх, де додатково обмиваються водою із зрошувача 15. Забруднена вода зливається патрубком у відстійник каналізації. Вимиті коренеплоди надходять до камери подрібнювача. Горизонтальними ножами верхнього диска коренеплоди розрізаються на стружку, яка надходить на середній диск і відцентровою силою відкидається до нерухомої протирізальної деки. Під дією вертикальних ножів 9 і деки відбувається подальше подрібнення корму. Подрібнений продукт через деку потрапляє на нижній диск і його лопатями видаляється з машини. Зубчасту деку 8 використовують у випадку переробки коренебульбоплодів для свиней. При цьому електродвигун переключають на 1000 об/хв. У разі подрібнення коренеплодів для великої рогатої худо 626b13g 73;и електродвигун переключають на 500 об/хв, знімають деку, а при необхідності і вертикальні ножі, що знаходяться на середньому диску.При переробці мерзлих коренебульбоплодів на верхньому диску встановлюють зубчасті горизонтальні ножі і частоту обертання електродвигуна 1000 об/хв. Для одержання крупних фракцій знімають зубчасту деку і всі вертикальні ножі.

Машину використовують також як мийку. Для цього знімають верхній диск та зубчасту деку, на їх місце ставлять стопор нижнього диска, а електродвигун переключають на 500 об/хв. При перевантаженні шнека або подрібнювача відкривають кришку 12 для запобігання виниканню поломок машини.

Рис.3.4. Конструктивно-функціональна схема подрібнювача-каменевловлювача ИКМ-5: 1 рама; 2диск-активатор; 3 гвинтова мийка; 4 ванна; 5, 14 електродвигуни;

6 лотік;7 вивантажувальні лопаті; 8 дека; 9 вертикальні ножі;

10горизонтальні ножі;

11 протирізальний елемент;

12 кришка; 13 горизонтально-дискова коренерізка; 15 зрошувач;

16 транспортер.

Контрольні питання.

1. Де і з якою метою використовують подрібнювачі кормів Волгарь-5 , коренерізки КПИ-4, подрібнювачі коренеплодів ИКС-5М, подрібнювачі-каменевловлювачі ИКМ-5?

2. Основні елементи подрібнювана і їх призначення.

3. Робочий процес подрібнювачів.

4. Як регулюють ступінь подрібнення продукту?

Document Info


Accesari: 6412
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.
Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2019 )