Documente online.
Zona de administrare documente. Fisierele tale
Am uitat parola x Creaza cont nou
 HomeExploreaza
upload
Upload
Hlavní města Aliance

Ceha slovaca


ALTE DOCUMENTE

Konfigurace Biosu
Polsko, Svédsko a Rusko
DEPRESE A ÚZKOST
Jak se připojit na server?
Vianočné recepty
Itálie, Portugalsko, Spanělsko
HORCRUX
Přijímání zaměstnanců
Administrativní pracovnice
NEMAČKA RADNIČKA PARTIJA

Hlavní města Aliance:

Stormwind "obrazek Stormwindu"

Toto město je hlavní bastou lidského pokolení v Azerothu. Při jeho přestavbě a obnovení po Druhé válce vzniklo úzasné město plné překrásných staveb. Místní strázní udrzují v ulicích po 252r1722c 45;ádek a mladý král Anduin Wrynn vládne z pevnosti na východní straně města. Obchodní čtvrť je plná vseho mozného zbozí z celého světa a mnozí válečníci si přijdou na své v krámcích Starého města. I přes zdánlivý klid i zde jsou skryté problémy s nepřáteli jak uvnitř, tak vně městských hradeb.Ironforge "obrazek Ironforge"

Zatímco ostatní sídla trpaslíků padla během Druhé války, Ironforgi ukryté v horách Dun Moroghu se hrozba orků vyhnula. Monumentální haly vytesané ve skále, jsou důkazem o řemeslné zdatnosti trpaslíků. V srdci hory se nachází příbytky mnoha zručných řemeslníků, průzkumníku, horníku a válečníků. I přes příchod Nemrtvých ze severních zemí je toto město pevnou oporou vsem díky vedení krále Magniho Bronzebearda.

Darnassus "obrazek Darnassusu"

Na stromě Teldrassilu lezí úzasné město nočních elfů, Darnassus. Druidi, lovci a válečníci nasli svůj domov v dřevěných domcích na břehu průzračného jezera. Mezi stromy do dálky září chrám zasvěcený bohyni Elune. Kolem něj byla postavena kolonáda spravedlnosti, kde se scházejí strázní hlídající město. Vedeni Tyrandou Whisperwind se elfové snazí chránit své dědictví. Město zije v souladu s přírodou. Tomu odpovídají i nádherné elegantní můstky klenoucí se nad jezerem ve středu města. Vsude jinde se najdou cestičky dlázděné měkkými listy spadanými ze stromu.

Exodar "obrazek Exodaru"

Exodar býval jedním ze satelitů Tempest Keepu v Netherstormu ve kterém za oněch časů jestě sídlilo Naaru, ale jak to tak býva, tak se časy mění. Ihned poté co prosel Temným Portálem Illidan se svými kumpány, byl Exodar donucen opustit své místo, neboť Tempest Keep začal okupoval Kael'thas a okolo se potulovala Plamenná Legie. A tak se Exodar vydal na takovou malou dimenzionální cestu a namíříl si to přímo do severního Kalimdoru do Azuremyst Isle, kde ztroskotal. Nastěstí, ale větsina posádky přezila a na Azuremyst Isle zalozili Draneiové své hlavní město v Azerothu, doufajíc v návrat do své rodné vlasti.

Hlavní města Hordy:

Orgrimmar "obrazek Orgrimmaru"

Město bylo pojmenováno po legendárním vůdci orků Ogrimu Doomhammerovi. Je hlavním sídlem této rasy v jejich nové domovině. Mocné hradby chrání kaňon, ve kterém najdeme samany hledající moudrost i válečníky cvičící se v obrovské aréně. Vsichni se zde snazí udrzet si tězce vybojovaný domov a připravit se na nástrahy budoucnosti.

Thunder Bluff "obrazek Thunder Bluffu"

Na vrcholku čtyř pahorků v travnatých pláních Mulgoru je postaveno hlavní město Taurenů. Ti z něj vytvořili místo, kde se setkávají kupecké karavany, potulní řemeslníci i mistři jiných oborů. Lovci vracející se z plání zde najdou přístřesí, úkryt a pozehnání od samanů a druidů. Pod vedením Cairna Bloodhoofa je město dřevěných lávek, podlouhlých stanů, obrovských větrných mlýnů a barevných totemů, místem klidu a míru.

Undercity "obrazek Undercity"

Hluboko po ruinami bývalého hlavního města Lordaeronu se v královských kryptách usídlili nemrtví. Po odchodu prince Arthase na mrazivý sever se vlády ujala Sylvanas Windrunner, která z tohoto místa udělala hlavní základnu pro boj s pomocníky Krále lichů. Smrduté kobky, prastaré hrobky a bludistě katakomb, to vse dokáze vnést strach do srdcí vsech zivých, kteří se odvází vstoupit.

Silvermoon City "obrazek Silvermoonu"

Toto město bylo postaveno Vysokými elfy ve starověkém stylu Kaldorei. Přečkalo různá období, přezilo Arthasův vpád, přezilo Plamennou Legii a dalsí nebezpečí. Krvavý elfové se po své výpravě vrátili a znovu se tu zabydleli. V tomto městě se nachází jedny z nejlepsích magických univerzit a mágů vůbec.


Document Info


Accesari: 1730
Apreciat: hand-up

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site


in pagina web a site-ului tau.
eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate | Termenii si conditii de utilizare
Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2024 )