Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload


loading...Krāsosana

Letona
Krāsosana.

Kad griesti un sienas ir sagatavotas un esam izvēlējusies krāsas nākamais uzdevums ir novērtēt, cik daudz krāsas sim darbam vajadzēs, un izplānot darba secību.
Vajadzīga krāsas daudzuma novērtēsana. Pārkrāsojot ieprieks krāsotas virsmas, viens litrs normālas emulsijas var noklāt 15 kvadrātmetrus lielu virsmu. Ar vienu litru nepilosas krāsas var noklāt nedaudz mazāk - 12 kvadrātmetrus. Taču jauns apmetums uzsūc vairāk krāsas, tādēļ pirmā klājuma emulsijas krāsu atsķaida ar 10% ūdens. Tādu krāsu ir vieglāk uzklāt, un tā darbojas kā hermētiķis, novērsot otrā krāsas klājuma iesūksanos apmetumā. Krāsas patēriņu var ietekmēt arī krāsosanas metode, piemēram, ar otu vai smidzinātāju. Lai novērstu istabas sienu laukumu, izmēriet sienu augstumu, saskaitiet kopā visu garumus un sareiziniet sos skaitļus. Līdzīgi jāaprēķina istabas logu un durvju laukumu un atņemiet to no kopējā laukuma. Lai noteiktu cik daudz krāsas vajadzēs, izdaliet iegūto skaitli ar laukumu, ko var nokrāsot ar vienu litru krāsas. Izmēriet grīdas laukumu, lai noteiktu, cik krāsas vajadzēs griestu krāsosanai.

Krāsas ieteicams iegādāties vienā reizē, ar vienādiem izlaisanas sērijas numuriem. Tas nodrosina, ka krāsa ir tiesām vienāds tonis, tonis neatsķiras. Pat datorizēto krāsas jauksanas masīnas sajauktā krāsa dazādām porcijām var nedaudz atsķirties.Virsmu aizsardzība. Pat ja jūs esat pārliecināts par labu aci un drosu roku, tomēr ir lietderīgi aizsargāt virsmas, kas atrodas blakus Krāsojumam. Tas nozīmē, ka ir jāpielīmē līmlentes gabali logu apodām, durvju seglīstēm un grīdlīstēm, kā arī elektroarmatūrai - kontaktligzdām un slēdziem. Līmlenti var noņemt, kad krāsa vairs nelīp pie rokas. Jāizmanto tikai mazlīposa līmlente, lai nebojātu aizsargājamās virsmas. Ja ir jākrāso lieli telpas laukumi ir jāizmanto vetnītis, izvēloties krāsojamai virsmai atbilstosu veltnīsa uzmavu. Īsa uzkārsuma uzmavu, gludām apmetumam, un garāka uzkārsuma uzmavu, fakturētām virsmām un reljefam sienas pārklājumam. Ir arī uzmavas fakturētas apdares veidosanai. Atkarībā no virsmas gluduma un porainības vajadzēs 1 litru krāsas no 11 kvadrātmetru līdz 15 griestu vai sienas nokrāsosanai. Nav noteikti jākrāso vienā kārtā.loading...
Document Info


Accesari: 2985
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.
eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate

Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2020 )