Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload


loading...ЛЬВІВСЬКА МІСЬКА РАДА

UcraineanaПро затверд 11411i815l ження Правил розміщення зовнішньої реклами у

Керуючись Законами України "Про рекламу", "Про охорону культурної спадщини", "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003р. № 2067 "Про затверд 11411i815l ження Типових правил розміщення зовнішньої реклами", виконавчий комітет вирішив:

1. Затверд 11411i815l ити Правила розміщення зовнішньої реклами у (додаються).

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 07.11.2003р. № 936 "Про затверд 11411i815l ження Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Львові".

Затверд 11411i815l жено

"", "Про рекламу", "Про охорону культурної спадщини" та "Типових правил розміщення зовнішньої реклами", затверд 11411i815l жених постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2003р. № 2067 і регулюють відносини, що виникають у зв'язку з розміщенням зовнішньої реклами у , та визначають порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

) - це розроблений управлінням архітектури і містобудування комплекс містобудівних і архітектурних вимог та особливих умов проектування спеціальної конструкції, архітектурно-рекламного, архітектурно-інформаційного та художнього оформлення містобудівних вузлів (частин вулиць, міських площ, окремих будинків та їх фасадів);

у її межах чи поза нею і позначений дорожнім знаком;

, місце її розташування з відповідною прив'язкою та фотографічний знімок до розташування спеціальної конструкції;

(повітряні), плоскі та об'ємні стенди, щити, панно, транспаранти, , таблички, короби, механічні, електронні табло, екрани, панелі, тумби, складні просторові конструкції, аеростати, повітряні кулі тощо), які використовуються для розміщення зовнішньої реклами.

відповідно до рекламно-інформаційного зонування (додаток 1 до цих Правил).

матеріалів заввишки до 2 метрів від поверхні землі;

. для двох сторін конструкції.

), крім тимчасового святкового оформлення міста.

) спеціальними конструкціями, що розташовані просто неба в одну лінію вздовж вулиць, повинна бути не меншою ніж 100 м. Обмеження не стосується рекламних засобів, площини яких розташовані паралельно до осі дороги (вулиці)..

рекламного зображення у темний час доби.

, у вигляді електронних табло тощо.

на кронштейнах, що встановлюються на фасадах будівель, на опорах освітлення і ліній електротранспорту та на окремих стійках, повинні мати у вечірній час.

( ) через вулиці виконуються з використанням сучасних матеріалів, на м'якій основі у жорсткому каркасі (тривке полотно, вініл, плівка тощо).

, гармоніювати з архітектурним виглядом павільйону, підземного переходу.

рекламних засобів до існуючих мереж зовнішнього освітлення здійснюється відповідно до вимог, норм і правил експлуатації електрообладнання.

М 1:500 для реклами просто неба (при необхідності з нанесенням червоних ліній);

припустимого місця розташування у 2-х примірниках;

- креслення спеціальної конструкції або з основними габаритними розмірами, кресленнями фундаментів та вузлів кріплення, даними про застосовувані матеріали, про до електропостачання, іншими технічними характеристиками, обов'язковим підписом проектанта щодо дотримання нормативних конструктивних та технічних вимог.

споруд, підземних та наземних комунікацій, елементів благоустрою та озеленення. При вимушеному пошкодженні елементів благоустрою та озеленення зобов'язаний їх відновити після встановлення спеціальної конструкції протягом п'яти днів. При неможливості відновити озеленення зобов'язаний сплатити його відновлювальну вартість протягом семи днів.

технічної документації для розташування складних (дахових) рекламних засобів, розроблених управлінням архітектури і містобудування;

матеріалів знімання місцевості (М 1: 500) з прив'язкою місця розташування наземного рекламного засобу та позначенням виду робіт;

знімок місцевості (м 1:500) з нанесеними комунікаціями і прив'язкою місця розташування спеціальної конструкції просто неба;7.16. Протягом п'яти днів з дати прийняття робочим органом рішення про встановлення пріоритету заявника на місце розташування рекламного засобу, продовження строку, на який встановлено зазначений пріоритет, заявник подає робочому органу копію укладеного ним договору на тимчасове користування місцем або копії документів і графічних матеріалів до них, які підтверд 11411i815l жують, що це місце не є в комунальній власності.

неправдиві відомості.

знімок місцевості (М 1:500) з нанесеними комунікаціями і прив'язкою місця розташування спеціальної неба.

не надійшли заперечення робочого органу про неможливість продовження терміну його дії, термін дії цього дозволу вважається продовженим на строк, на який він був виданий раніше при наявності чинного договору користування місцями, що перебувають у комунальній власності.

рекомендованим листом перелік вимог, у відповідність до яких необхідно привести дозвіл і проектно-технічну документацію протягом одного місяця з дати отримання;

про необхідність (паралельно з приведенням дозвільної документації у відповідність до вимог п.7.19) внести протягом місяця зміни, що стосуються технологічної схеми рекламного засобу (конструктивного вирішення, місця розташування тощо).

вимог робочого органу, термін дії дозволу вважається продовженим на строк, на який він був виданий раніше при наявності чинного договору користування місцями, що перебувають у комунальній власності. Продовження строку дії дозволу фіксується в журналі реєстрації з внесенням відповідних змін у дозвіл. Відмова у продовженні строку дії дозволу, викликана зміною містобудівної ситуації, зміною норм і правил, рішень виконкому та естетичних вимог, може бути оскаржена у порядку, встановленому законодавством.8.1. Плата за тимчасове користування місцями, які перебувають у комунальній власності, для розташування спеціальних конструкцій здійснюється відповідно до "Порядку надання розповсюджувачам зовнішньої реклами у тимчасове користування місць, що перебувають в комунальній власності, для розміщення спеціальних конструкцій", що затверд 11411i815l жується виконавчим комітетом Львівської міської ради, а місцями, що перебувають у державній або приватній власності - на договірних засадах з їх власником або уповноваженим ним органом (особою).

"Адміністративно-технічне управління ", а саме:

"Адміністративно - технічне управління" надає начальнику управління економіки інформацію про порушення Правил розміщення зовнішньої реклами у та пропозиції щодо вжиття заходів по їх усуненню, та складає протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

10.3. Всі приписи і повідомлення про усунення порушень Правил розміщення зовнішньої реклами у направляються розповсюджувачам зовнішньої реклами у письмовій формі поштою або вручаються уповноваженим представникам особисто, реєструються у відповідному журналі та вносяться до інформаційного банку даних "Адміністративно - технічне управління".

" технічне управління".

"Адміністративно - технічне управління".

"Адміністративно - технічне управління" звертається до начальника управління економіки з поданням про здійснення примусового демонтажу спеціальних конструкцій.

11.5. Начальник управління економіки або уповноважена ним посадова особа управління економіки розглядає протягом 5 днів таке звернення та приймає рішення про проведення демонтажу, про що видається відповідний наказ, яким визначається перелік спеціальних конструкцій, що підлягають демонтажу, із зазначенням місця їх розташування і терміну проведення демонтажу " технічне управління".

"Адміністративно - технічне управління", власника місця розташування спеціальної конструкції та управління з надзвичайних ситуацій.

11.7. На підставі наказу начальника управління економіки "Адміністративно - технічне управління" проводить демонтаж спеціальних конструкцій.

" технічне управління" або на його замовлення підрядною організацією.

" технічне управління", що проводили демонтаж, а також іншими особами, що були присутні при демонтажі.

"Адміністративно-технічне управління", другий передається власнику демонтованої спеціальної конструкції одразу після складання такого акта. У разі відмови власника демонтованої спеціальної конструкції підписати акт, у ньому робиться відповідна відмітка.

Якщо демонтаж проводиться без присутності власника спеціальної конструкції, "Адміністративно - технічне управління" у 3 (три) денний термін повідомляє розповсюджувача зовнішньої реклами (якщо місцезнаходження його відоме) про здійснений демонтаж та надсилає другий примірник акта проведення демонтажу.

"Адміністративно - технічне управління" на підставі таких документів:

- документа, що підтверд 11411i815l жує право власності (інше законне володіння) на демонтовану спеціальну конструкцію;

-документа, що підтверд 11411i815l жує оплату витрат КП " технічне управління", пов'язаних з демонтажем спеціальних конструкцій та їх зберіганням;

-документа, що підтверд 11411i815l жує право особи, яка звернулася до КП "Адміністративно-технічне управління", одержати демонтовані спеціальні конструкції.

"Адміністративно-технічне управління", пов'язаних з демонтажем спеціальних конструкцій та їх зберіганням здійснюється на підставі рахунків, що виписуються заявникові "Адміністративно - технічне управління".

"Адміністративно-технічне управління".

11.15. Тимчасове зберігання демонтованих спеціальних конструкцій забезпечує "Адміністративно - технічне управління".

"Адміністративно-технічне управління" вживає заходів щодо встановлення власника демонтованих конструкцій (якщо власник її невідомий або невідоме його місцезнаходження) та їх повернення згідно з п. 11.12 цих Правил.loading...
Document Info


Accesari: 3480
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.
eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate

Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2020 )