Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza






BIROUL ELECTORAL CENTRALVALCEA










ALTE DOCUMENTE

DESCENTRALIZAREA SISTEMULUI DE ĪNVĂŢĂMĀNT PREUNIVERSITAR
Norme de securitate a muncii pentru alimentari cu apa a localitatilor si pentru nevoi tehnologice (captare, transport si
CONTRACT DE STUDII
Documentatia necesara īntocmirii
Fisa de post - Referent import export
Rezidenta Permanenta
Pentru ce motive se poate desface contractul individual de munca
Obiectiv MAIN ROM
Lege Drepturi de autor


JUDEŢUL     VALCEA    

Nr.

Biroul electoral de circumscriptie

Componenta

Sediul

Telefon

Fax.

e-mail

1.       

Judeteana

Presedinte: DICU SIMONA

Loctiitor: CONSTANTINESCU BOGDAN

Institutia Prefectului Valcea

0250/739908

0250/739916

2.       

Ramnicu Valcea

Presedinte: Gheorghita Mugurel Adrian

Loctiitor: Coamesu Nicolae

scoala Take Ionescu

0250/733929

3.       

Municipiul Dragasani

Presedinte: PRISĂCARU ADINA MARIETA

Loctiitor: OTTO  ANCA

Primaria Dragasani

0250/810091

4.       

Orasul Baile Govora

Presedinte: MIHAILESCU NICOLITA

Loctiitor: PETRACHE  GABRIELA

Primaria Baile Govora

0250/770460

5.       

Orasul Baile Olanesti

Presedinte: PREDESCU VALERIAN

Loctiitor: MARIN IULIANA  CORINA

Hotel Parāng, str. Livadia, nr.1-3

0250/775730

6.       

Orasul Babeni

Presedinte: FULGA MARIUS

Loctiitor: GERGEANU OVIDIU

Primaria Babeni

0250/765160

7.       

Orasul Balcesti

Presedinte: DOBRIN ALEXANDRU

Loctiitor: HOLOM  IOAN

Primaria Balcesti

0250/840352

8.       

Orasul Berbesti

Presedinte: GRIGORESCU MARIA  LIOARA

Loctiitor: ALIN ANCUŢA

Primaria Berbesti

0250/869001

9.       

Orasul Brezoi

Presedinte: CIOFĀCĂ MARIA CRISTINA

Loctiitor: COSTIN DANA

Primaria Brezoi

0250/778240

10.    

Orasul Calimanesti

Presedinte: STEFANESCU  LUCIAN

Loctiitor: PURDA GH. VASILE

Primaria Calimanesti

0250/750050

11.    

Orasul Horezu

Presedinte: DUMITRASCU LIVIA

Loctiitor: URECHE  CONSUELA

Casa de cultura Horezu

0250/860081

12.    

Orasul Ocnele Mari

Presedinte: ANTONIE MARGARETA

Loctiitor: FISTOGEANU ELENA

Primaria Ocnele Mari

0250/772024

13.    

Comuna Alunu

Presedinte: DIACONU VICENŢA

Loctiitor: MĂRIUŢA COSMIN IONUŢ

Primaria Alunu

0250/868106

0250/868006

14.    

Comuna Amarasti

Presedinte: POPA  ANA MARIA

Loctiitor: ILINESCU  MARIA EUGENIA

Primaria Amarasti

0250/764022

0250/764045

15.    

Comuna Barbatesti

Presedinte: VIRTOPEANU GHEORGHE

Loctiitor: ARMĂsESCU CONSTANTIN

Primaria Barbatesti

0250/864629

16.    

Comuna Berislavesti

Presedinte: ANDREI ION

Loctiitor: CRETOIU  CRISTINA

Caminul cultural Stoenesti

0250/753077

17.    

Comuna Boisoara

Presedinte: MARIA CONSTANTIN

Loctiitor: POPESCU NICOLAE

Primaria Boisoara

0250/756621

18.    

Comuna Budesti

Presedinte: MITRA DANUT

Loctiitor: DUMITRESCU CARMEN EUGENIA

Primaria Budesti

0250/760374

19.    

Comuna Bujoreni

Presedinte: VASILESCU MARIA

Loctiitor: STĂNIsOR MIHAI ADRIAN

Primaria Bujoreni

0250/741983

20.    

Comuna Bunesti

Presedinte: MATEESCU CARMEN ADELUTA

Loctiitor: SIMA CARMEN  IULIANA

Primaria Bunesti

0250/774490

21.    

Comuna Cāineni

Presedinte: MARINESCU LUCIAN

Loctiitor: PĪRVU SANDA

Primaria Cāineni

0250/756020

22.    

Comuna Cernisoara

Presedinte: LUNGOCI GH. CATALIN

Loctiitor: DINCA  MIHAELA  BIANCA

Primaria Cernisoara

0250/868503

23.    

Comuna Copaceni

Presedinte:  DRAGHICI CARMINA ADINA

Loctiitor: BALTATEANU SILVIA

Primaria Copaceni

0250/868379

24.    

Comuna Costesti

Presedinte: CALINESCU DAN IULIAN

Loctiitor: MICUT  DANIELA

scoala Generala Costesti

0250/863024

25.    

Comuna Creteni

Presedinte: CAZAN PETRE

Loctiitor: ZARIOIU MARIANA

Primaria Creteni

0250/831022

26.    

Comuna Daesti

Presedinte: DINESCU MARACINESCU ADRIANA

Loctiitor: LAZAR  IULIA

Primaria Daesti

0250/753428

27.    

Comuna Danicei

Presedinte: IONESCU ALEXANDRU

Loctiitor: GLODEANU CARMEN

Primaria Danicei

0249/369468

28.    

Comuna Diculesti

Presedinte: IVANESCU  ELVIS  CONSTANTIN

Loctiitor: AVRAM DANIELA  ELENA

Primaria  Diculesti

0250/842428

29.    

Comuna Dragoesti

Presedinte: MATEESCU RALUCA MIHAELA

Loctiitor: RADULESCU USURELU ANCA

Primaria Dragoesti

0250/762303

30.    

Comuna Fauresti

Presedinte: ANDREI  DELIA

Loctiitor: STIRBAN IRINA  MARILENA

Primaria Fauresti

0250/842496

31.    

Comuna Fīrtatesti

Presedinte: LITA  MARIUS

Loctiitor: MIRON ELENA

Primaria Fīrtatesti

0250/769720

32.    

Comuna Frāncesti

Presedinte: BONCIU VIORICA

Loctiitor: ENEA  NICOLAE  EDUARD

Primaria Frāncesti

0250/762601

33.    

Comuna Galicea

Presedinte: FULGA  VIOLETA

Loctiitor: GHEORGHIŢĂ FLORINELA

Primaria Galicea

0250/762160

34.    

Comuna Ghioroiu

Presedinte: sIPOTEANU RĂZVAN

Loctiitor: DIACONEASA  MIRABELA

Primaria Ghioroiu

0250/769003

0250/769007

35.    

Comuna Glavile

Presedinte: BADITA  MARACINE  IONELA  CARMEN

Loctiitor: URSESCU ELENA MIRABELA

Primaria Glavile

0250/764023

36.    

Comuna Golesti

Presedinte: DRAGUTA  IOANA

Loctiitor: DIACONU JANA

Biblioteca comunala

0350/421885

37.    

Comuna Gradistea

Presedinte: POPESCU  NIFON

Loctiitor: LITA  GABRIELA

Primaria Gradistea

0250/867009

38.    

Comuna Gusoeni

Presedinte: IONESCU IOANA  CRISTIANA

Loctiitor: TENEA  CRISTIANA

Caminul cultural Gusoeni

0250/764102

39.    

Comuna Ionesti

Presedinte: IVANESCU  ANGELA

Loctiitor: TUCA  ELENA  CARMEN

Primaria Ionesti

0250/763034

40.    

Comuna Lalosu

Presedinte: SARARU  ROBERT

Loctiitor: MITRUT  MARIANA

Primaria  Lalosu

0250/769341

41.    

Comuna Lacusteni

Presedinte: COVACI MARILENA

Loctiitor: VULPE  MIHAI

Primaria Lacusteni

0250/840815

42.    

Comuna Ladesti

Presedinte: MARICA MANUEL

Loctiitor: STREZA  LAURENTIU

Primaria Ladesti

0250/764524

43.    

Comuna Lapusata

Presedinte: LUNGOCI ANDREEA

Loctiitor: BRAVICEANU BADEA  SANDA  MIRELA

Primaria Lapusata

0250/868988

44.    

Comuna Livezi

Presedinte: DIMA  EMILIA CARMEN

Loctiitor: CALIANU DANIELA

Primaria Livezi

0250/867008

45.    

Comuna Lungesti

Presedinte: NEGOITA  ROZALIA

Loctiitor: DINA ADELA

Primaria Lungesti

0250/830502

46.    

Comuna Malaia

Presedinte: GEORGESCU FELICIA

Loctiitor: IONESCU DOINA

Primaria Malaia

0250/866899

47.    

Comuna Mateesti

Presedinte: COJOCARU MIHAELA

Loctiitor: TOMA ILEANA  MARIETA

Primaria  Mateesti

0250/869601

48.    

Comuna Maciuca

Presedinte: ISAC  ANDREI

Loctiitor: ELISEI TATIANA

Primaria Maciuca

0250/769838

49.    

Comuna Madulari

Presedinte: MIHALCEA  MARIAN

Loctiitor: VLAD ALINA 

Primaria Madulari

0250/769838

50.    

Comuna Maldaresti

Presedinte: GIUREA  NEACSU ELENA  MIRABELA

Loctiitor: BONDOC ADRIAN

scoala noua Maldaresti

0250/861905

51.    

Comuna Mihaesti

Presedinte: VOINEA  AMALIA

Loctiitor: DUMITRESCU  BOGDAN

Primaria  Mihaesti

0250/772522

52.    

Comuna Milcoiu

Presedinte: MITRA  AMALIA

Loctiitor: DUTU ELENA  RAMONA

Primaria Milcoiu

0250/760189

53.    

Comuna Mitrofani

Presedinte: PAVEL MARIA  ROXANA

Loctiitor: SANDA LIGIA

Caminul cultural Mitrofani

0788/324949

54.    

Comuna Muereasca

Presedinte: BARASCU LUCIA

Loctiitor: ENESCU ADRIAN

Primaria Muereasca

0250/755730

55.    

Comuna Nicolae Balcescu

Presedinte: STEFAN CLAUDIN

Loctiitor: DOMUTA  EUGENIA

Primaria Nicolae Balcescu

0250/761089

56.    

Comuna Olanu

Presedinte: PREDA  IULIANA  SIMONA

Loctiitor: ICONARU  ALIN EDUARD

Primaria Olanu

0250/762334/

0250/762306

0250/762334

57.    

Comuna Orlesti

Presedinte: TUDOR  ANIsOARA

Loctiitor: DEACONU ION

Primaria Orlesti

0250/763563

58.    

Comuna Otesani

Presedinte: BECHES  VASILE  CIPRIAN

Loctiitor: OPREA  MARIA

Primaria Otesani

0250/860676

59.    

Comuna Pausesti

Presedinte: BARBU CONSTANTINA

Loctiitor: GRECU MAGDALENA

Primaria Pausesti

0250/774060

60.    

Comuna Pausesti Maglasi

Presedinte: PETRIA  SORINEL

Loctiitor: SPORIS  DORIAN

Primaria Pausesti Maglasi

0250/776533

61.    

Comuna Perisani

Presedinte: VLAD VALENTIN

Loctiitor: DEACONU DELIA ALEXANDRA

Primaria Perisani

0250/757280

62.    

Comuna Pesceana

Presedinte: OPREA ALINA MIHAELA

Loctiitor: VLADU FILIMONIŢA

Primaria Pesceana

0250/764025

63.    

Comuna Pietrari

Presedinte: ZĂPUC ANIsOARA

Loctiitor: CIRSTOIU VALIMAREANU CORNEL LIVIU

Primaria Pietrari

0250/864166

0250/864244 int.13

64.    

Comuna Popesti

Presedinte: DINU  BOGDAN

Loctiitor: DOLEANU MIHAELA  TEODORA

Primaria Popesti

0250/764552

65.    

Comuna Prundeni

Presedinte: CALINESCU  IVAN MARIA LUISA

Loctiitor: COMANAC  DIANA

Primaria Prundeni

0250/810399

66.    

Comuna Racovita

Presedinte: BALACEANU DALIA

Loctiitor: PĪRVULESCU BIANCA  MARIA

Primaria Racovita

0250/756027

67.    

Comuna Roesti

Presedinte: CONSTANTINESCU ALEXANDRA

Loctiitor: FURDUI GETA

Biblioteca comunala

0250/764560

68.    

Comuna Rosiile

Presedinte: DUMITRESCU MARINELA

Loctiitor: DĪRLESCU MIHAELA MELANIA

Primaria Rosiile

0250/867635

0250/867612

69.    

Comuna Runcu

Presedinte: STELESCU CRISTINA

Loctiitor: STANA ELENA RALUCA

Primaria Runcu

0250/753430

70.    

Comuna Salatrucel

Presedinte: CATANA  ELENA

Loctiitor: SIMA DRAGOs

Primaria Salatrucel

0250/750031

71.    

Comuna Scundu

Presedinte: IORDACHE  LIVIA  CORNELIA

Loctiitor: BABOI  BOGDAN

Primaria Scundu

0250/763321

72.    

Comuna Sinesti

Presedinte: STUPARU DOINA

Loctiitor: VASILE  MARIN

Primaria Sinesti

0250/867105

73.    

Comuna Slatioara

Presedinte: RUSU GABI

Loctiitor: GHERASIE  NICOLETA

Casa de cultura Slatioara

0250/866311

74.    

Comuna Stanesti

Presedinte: PĂTRUŢ CLAUDIU ADRIAN

Loctiitor: CONSTANTINESCU AURELIA

Primaria Stanesti

0250/769752

75.    

Comuna Stoenesti

Presedinte: SPORIS  NATALIA ELENA

Loctiitor: STĂNIsOR MONICA ELENA

Primaria Stoenesti

0259/777489

76.    

Comuna Stoilesti

Presedinte: CHIRVASIU MIHAELA

Loctiitor: RADELU ELENA  ALINA

Primaria Stoilesti

0250/762016

77.    

Comuna Stroesti

Presedinte: PATRUT  SORIN FLORIAN

Loctiitor: MESTERU DANIELA  LAURA

Primaria Stroesti

0250/866178

0250/866665

78.    

Comuna Sutesti

Presedinte: COJUSNEANU SILVANA  BIANCA  ANASTASIA

Loctiitor: NISIF ALINA

Caminul cultural Sutesti

0724/015326

79.    

Comuna sirineasa

Presedinte: VIRGA  MARIANA

Loctiitor: RADU MARIA  MAGDALENA

Primaria sirineasa

0250/765005

80.    

Comuna stefanesti

Presedinte: OLARU MADALINA

Loctiitor: STOCOLOS  SILVESTRU

Primaria stefanesti

0250/830497

81.    

Comuna susani

Presedinte: BUSUIOC AURELIAN

Loctiitor: PROCA  EUGENIA

Primaria susani

0250/764234

82.    

Comuna Tetoiu

Presedinte: PARASCHIV  ADRIANA

Loctiitor: FLORESCU DUMITRU DANIEL

Fostul sediu cooperatie- parter bloc

0250/867902

83.    

Comuna Titesti

Presedinte: ANTONOIU ELENA  SIMONA

Loctiitor: DIRNESCU OANA MARIA

Primaria Titesti

0250/756903

84.    

Comuna Tomsani

Presedinte:  MUNTEANU RODICA

Loctiitor: CHIRITA  ELENA

Primaria Tomsani

0250/863550

85.    

Comuna Vaideeni

Presedinte: MANOLE  MIRELA  RAMONA

Loctiitor: sENDRESCU DĂNUŢ

Primaria Vaideeni

0250/865009

86.    

Comuna Valea Mare

Presedinte: ASAN NICOLETA LILIANA

Loctiitor: IONESCU DORU

Primaria Valea Mare

0250/769536

87.    

Comuna Vladesti

Presedinte: BONCIU GHEORGHE

Loctiitor: STĂNICĂ FLORIANA

Biblioteca comunala

0250/776125

88.    

Comuna Voicesti

Presedinte: CAZAN LAURENTIU CONSTANTIN

Loctiitor: CONCIOIU GHEORGHE

Primaria Voicesti

0250/831508

89.    

Comuna Voineasa

Presedinte: NEGOITA  ADRIAN

Loctiitor: ŢUCA SIMONA

Primaria Voineasa

0250/754309

90.    

Comuna Zatreni

Presedinte: MARINESCU IONUŢ CATALIN

Loctiitor: GIURCA ADRIANA

scoala cu clasele I-VIII Zatreni

0743005046

           


Document Info


Accesari: 2417
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.

 


Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2014 )