Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload


















































BIROUL ELECTORAL CENTRALVALCEA

administratie












ALTE DOCUMENTE

DESCENTRALIZAREA SISTEMULUI DE ĪNVĂŢĂMĀNT PREUNIVERSITAR
Norme de securitate a muncii pentru alimentari cu apa a localitatilor si pentru nevoi tehnologice (captare, transport si
CONTRACT DE STUDII
Documentatia necesara īntocmirii
Fisa de post - Referent import export
Rezidenta Permanenta
Pentru ce motive se poate desface contractul individual de munca
Obiectiv MAIN ROM
Lege Drepturi de autor

JUDEŢUL   VALCEA


Nr.




Biroul electoral de circumscriptie

Componenta

Sediul

Telefon

Fax.

e-mail


Judeteana

Presedinte: DICU SIMONA

Loctiitor: CONSTANTINESCU BOGDAN

Institutia Prefectului Valcea





Ramnicu Valcea

Presedinte: Gheorghita Mugurel Adrian

Loctiitor: Coamesu Nicolae

scoala Take Ionescu





Municipiul Dragasani

Presedinte: PRISĂCARU ADINA MARIETA

Loctiitor: OTTO ANCA

Primaria Dragasani





Orasul Baile Govora

Presedinte: MIHAILESCU NICOLITA

Loctiitor: PETRACHE GABRIELA

Primaria Baile Govora





Orasul Baile Olanesti

Presedinte: PREDESCU VALERIAN

Loctiitor: MARIN IULIANA CORINA

Hotel Parāng, str. Livadia, nr.1-3





Orasul Babeni

Presedinte: FULGA MARIUS

Loctiitor: GERGEANU OVIDIU

Primaria Babeni





Orasul Balcesti

Presedinte: DOBRIN ALEXANDRU

Loctiitor: HOLOM IOAN

Primaria Balcesti





Orasul Berbesti

Presedinte: GRIGORESCU MARIA LIOARA

Loctiitor: ALIN ANCUŢA

Primaria Berbesti





Orasul Brezoi

Presedinte: CIOFĀCĂ MARIA CRISTINA

Loctiitor: COSTIN DANA

Primaria Brezoi





Orasul Calimanesti

Presedinte: STEFANESCU LUCIAN

Loctiitor: PURDA GH. VASILE

Primaria Calimanesti





Orasul Horezu

Presedinte: DUMITRASCU LIVIA

Loctiitor: URECHE CONSUELA

Casa de cultura Horezu





Orasul Ocnele Mari

Presedinte: ANTONIE MARGARETA

Loctiitor: FISTOGEANU ELENA

Primaria Ocnele Mari





Comuna Alunu

Presedinte: DIACONU VICENŢA

Loctiitor: MĂRIUŢA COSMIN IONUŢ

Primaria Alunu






Comuna Amarasti

Presedinte: POPA ANA MARIA

Loctiitor: ILINESCU MARIA EUGENIA

Primaria Amarasti






Comuna Barbatesti

Presedinte: VIRTOPEANU GHEORGHE

Loctiitor: ARMĂsESCU CONSTANTIN

Primaria Barbatesti





Comuna Berislavesti

Presedinte: ANDREI ION

Loctiitor: CRETOIU CRISTINA

Caminul cultural Stoenesti





Comuna Boisoara

Presedinte: MARIA CONSTANTIN

Loctiitor: POPESCU NICOLAE

Primaria Boisoara





Comuna Budesti

Presedinte: MITRA DANUT

Loctiitor: DUMITRESCU CARMEN EUGENIA

Primaria Budesti





Comuna Bujoreni

Presedinte: VASILESCU MARIA

Loctiitor: STĂNIsOR MIHAI ADRIAN

Primaria Bujoreni





Comuna Bunesti

Presedinte: MATEESCU CARMEN ADELUTA

Loctiitor: SIMA CARMEN IULIANA

Primaria Bunesti





Comuna Cāineni

Presedinte: MARINESCU LUCIAN

Loctiitor: PĪRVU SANDA

Primaria Cāineni





Comuna Cernisoara

Presedinte: LUNGOCI GH. CATALIN

Loctiitor: DINCA MIHAELA BIANCA

Primaria Cernisoara







Comuna Copaceni

Presedinte: DRAGHICI CARMINA ADINA

Loctiitor: BALTATEANU SILVIA

Primaria Copaceni





Comuna Costesti

Presedinte: CALINESCU DAN IULIAN

Loctiitor: MICUT DANIELA

scoala Generala Costesti





Comuna Creteni

Presedinte: CAZAN PETRE

Loctiitor: ZARIOIU MARIANA

Primaria Creteni





Comuna Daesti

Presedinte: DINESCU MARACINESCU ADRIANA

Loctiitor: LAZAR IULIA

Primaria Daesti





Comuna Danicei

Presedinte: IONESCU ALEXANDRU

Loctiitor: GLODEANU CARMEN

Primaria Danicei





Comuna Diculesti

Presedinte: IVANESCU ELVIS CONSTANTIN

Loctiitor: AVRAM DANIELA ELENA

Primaria Diculesti





Comuna Dragoesti

Presedinte: MATEESCU RALUCA MIHAELA

Loctiitor: RADULESCU USURELU ANCA

Primaria Dragoesti





Comuna Fauresti

Presedinte: ANDREI DELIA

Loctiitor: STIRBAN IRINA MARILENA

Primaria Fauresti





Comuna Fīrtatesti

Presedinte: LITA MARIUS

Loctiitor: MIRON ELENA

Primaria Fīrtatesti





Comuna Frāncesti

Presedinte: BONCIU VIORICA

Loctiitor: ENEA NICOLAE EDUARD

Primaria Frāncesti





Comuna Galicea

Presedinte: FULGA VIOLETA

Loctiitor: GHEORGHIŢĂ FLORINELA

Primaria Galicea





Comuna Ghioroiu

Presedinte: sIPOTEANU RĂZVAN

Loctiitor: DIACONEASA MIRABELA

Primaria Ghioroiu






Comuna Glavile

Presedinte: BADITA MARACINE IONELA CARMEN

Loctiitor: URSESCU ELENA MIRABELA

Primaria Glavile





Comuna Golesti

Presedinte: DRAGUTA IOANA

Loctiitor: DIACONU JANA

Biblioteca comunala





Comuna Gradistea

Presedinte: POPESCU NIFON

Loctiitor: LITA GABRIELA

Primaria Gradistea





Comuna Gusoeni

Presedinte: IONESCU IOANA CRISTIANA

Loctiitor: TENEA CRISTIANA

Caminul cultural Gusoeni





Comuna Ionesti

Presedinte: IVANESCU ANGELA

Loctiitor: TUCA ELENA CARMEN

Primaria Ionesti





Comuna Lalosu

Presedinte: SARARU ROBERT

Loctiitor: MITRUT MARIANA

Primaria Lalosu





Comuna Lacusteni

Presedinte: COVACI MARILENA

Loctiitor: VULPE MIHAI

Primaria Lacusteni





Comuna Ladesti

Presedinte: MARICA MANUEL

Loctiitor: STREZA LAURENTIU

Primaria Ladesti





Comuna Lapusata

Presedinte: LUNGOCI ANDREEA

Loctiitor: BRAVICEANU BADEA SANDA MIRELA

Primaria Lapusata





Comuna Livezi

Presedinte: DIMA EMILIA CARMEN

Loctiitor: CALIANU DANIELA

Primaria Livezi





Comuna Lungesti

Presedinte: NEGOITA ROZALIA

Loctiitor: DINA ADELA

Primaria Lungesti







Comuna Malaia

Presedinte: GEORGESCU FELICIA

Loctiitor: IONESCU DOINA

Primaria Malaia





Comuna Mateesti

Presedinte: COJOCARU MIHAELA

Loctiitor: TOMA ILEANA MARIETA

Primaria Mateesti





Comuna Maciuca

Presedinte: ISAC ANDREI

Loctiitor: ELISEI TATIANA

Primaria Maciuca





Comuna Madulari

Presedinte: MIHALCEA MARIAN

Loctiitor: VLAD ALINA

Primaria Madulari





Comuna Maldaresti

Presedinte: GIUREA NEACSU ELENA MIRABELA

Loctiitor: BONDOC ADRIAN

scoala noua Maldaresti





Comuna Mihaesti

Presedinte: VOINEA AMALIA

Loctiitor: DUMITRESCU BOGDAN

Primaria Mihaesti





Comuna Milcoiu

Presedinte: MITRA AMALIA

Loctiitor: DUTU ELENA RAMONA

Primaria Milcoiu





Comuna Mitrofani

Presedinte: PAVEL MARIA ROXANA

Loctiitor: SANDA LIGIA

Caminul cultural Mitrofani





Comuna Muereasca

Presedinte: BARASCU LUCIA

Loctiitor: ENESCU ADRIAN

Primaria Muereasca





Comuna Nicolae Balcescu

Presedinte: STEFAN CLAUDIN

Loctiitor: DOMUTA EUGENIA

Primaria Nicolae Balcescu





Comuna Olanu

Presedinte: PREDA IULIANA SIMONA

Loctiitor: ICONARU ALIN EDUARD

Primaria Olanu







Comuna Orlesti

Presedinte: TUDOR ANIsOARA

Loctiitor: DEACONU ION

Primaria Orlesti





Comuna Otesani

Presedinte: BECHES VASILE CIPRIAN

Loctiitor: OPREA MARIA

Primaria Otesani





Comuna Pausesti

Presedinte: BARBU CONSTANTINA

Loctiitor: GRECU MAGDALENA

Primaria Pausesti





Comuna Pausesti Maglasi

Presedinte: PETRIA SORINEL

Loctiitor: SPORIS DORIAN

Primaria Pausesti Maglasi





Comuna Perisani

Presedinte: VLAD VALENTIN

Loctiitor: DEACONU DELIA ALEXANDRA

Primaria Perisani





Comuna Pesceana

Presedinte: OPREA ALINA MIHAELA

Loctiitor: VLADU FILIMONIŢA

Primaria Pesceana





Comuna Pietrari

Presedinte: ZĂPUC ANIsOARA

Loctiitor: CIRSTOIU VALIMAREANU CORNEL LIVIU

Primaria Pietrari


0250/864244 int.13




Comuna Popesti

Presedinte: DINU BOGDAN

Loctiitor: DOLEANU MIHAELA TEODORA

Primaria Popesti





Comuna Prundeni

Presedinte: CALINESCU IVAN MARIA LUISA

Loctiitor: COMANAC DIANA

Primaria Prundeni





Comuna Racovita

Presedinte: BALACEANU DALIA

Loctiitor: PĪRVULESCU BIANCA MARIA

Primaria Racovita





Comuna Roesti

Presedinte: CONSTANTINESCU ALEXANDRA

Loctiitor: FURDUI GETA

Biblioteca comunala





Comuna Rosiile

Presedinte: DUMITRESCU MARINELA

Loctiitor: DĪRLESCU MIHAELA MELANIA

Primaria Rosiile








Comuna Runcu

Presedinte: STELESCU CRISTINA

Loctiitor: STANA ELENA RALUCA

Primaria Runcu





Comuna Salatrucel

Presedinte: CATANA ELENA

Loctiitor: SIMA DRAGOs

Primaria Salatrucel





Comuna Scundu

Presedinte: IORDACHE LIVIA CORNELIA

Loctiitor: BABOI BOGDAN

Primaria Scundu





Comuna Sinesti

Presedinte: STUPARU DOINA

Loctiitor: VASILE MARIN

Primaria Sinesti





Comuna Slatioara

Presedinte: RUSU GABI

Loctiitor: GHERASIE NICOLETA

Casa de cultura Slatioara





Comuna Stanesti

Presedinte: PĂTRUŢ CLAUDIU ADRIAN

Loctiitor: CONSTANTINESCU AURELIA

Primaria Stanesti





Comuna Stoenesti

Presedinte: SPORIS NATALIA ELENA

Loctiitor: STĂNIsOR MONICA ELENA

Primaria Stoenesti





Comuna Stoilesti

Presedinte: CHIRVASIU MIHAELA

Loctiitor: RADELU ELENA ALINA

Primaria Stoilesti





Comuna Stroesti

Presedinte: PATRUT SORIN FLORIAN

Loctiitor: MESTERU DANIELA LAURA

Primaria Stroesti






Comuna Sutesti

Presedinte: COJUSNEANU SILVANA BIANCA ANASTASIA

Loctiitor: NISIF ALINA

Caminul cultural Sutesti





Comuna sirineasa

Presedinte: VIRGA MARIANA

Loctiitor: RADU MARIA MAGDALENA

Primaria sirineasa





Comuna stefanesti

Presedinte: OLARU MADALINA

Loctiitor: STOCOLOS SILVESTRU

Primaria stefanesti





Comuna susani

Presedinte: BUSUIOC AURELIAN

Loctiitor: PROCA EUGENIA

Primaria susani





Comuna Tetoiu

Presedinte: PARASCHIV ADRIANA

Loctiitor: FLORESCU DUMITRU DANIEL

Fostul sediu cooperatie- parter bloc





Comuna Titesti

Presedinte: ANTONOIU ELENA SIMONA

Loctiitor: DIRNESCU OANA MARIA

Primaria Titesti





Comuna Tomsani

Presedinte: MUNTEANU RODICA

Loctiitor: CHIRITA ELENA

Primaria Tomsani





Comuna Vaideeni

Presedinte: MANOLE MIRELA RAMONA

Loctiitor: sENDRESCU DĂNUŢ

Primaria Vaideeni





Comuna Valea Mare

Presedinte: ASAN NICOLETA LILIANA

Loctiitor: IONESCU DORU

Primaria Valea Mare





Comuna Vladesti

Presedinte: BONCIU GHEORGHE

Loctiitor: STĂNICĂ FLORIANA

Biblioteca comunala





Comuna Voicesti

Presedinte: CAZAN LAURENTIU CONSTANTIN

Loctiitor: CONCIOIU GHEORGHE

Primaria Voicesti





Comuna Voineasa

Presedinte: NEGOITA ADRIAN

Loctiitor: ŢUCA SIMONA

Primaria Voineasa





Comuna Zatreni

Presedinte: MARINESCU IONUŢ CATALIN

Loctiitor: GIURCA ADRIANA

scoala cu clasele I-VIII Zatreni





































Document Info


Accesari: 3922
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.




Coduri - Postale, caen, cor

Politica de confidentialitate

Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2020 )