Documente online.
Username / Parola inexistente
  Zona de administrare documente. Fisierele tale  
Am uitat parola x Creaza cont nou
  Home Exploreaza
Upload


loading...



















































BIROUL ELECTORAL CENTRALVALCEA

administratie




JUDEŢUL   VALCEA


Nr.




Biroul electoral de circumscriptie

Componenta

Sediul

Telefon

Fax.

e-mail


Judeteana

Presedinte: DICU SIMONA

Loctiitor: CONSTANTINESCU BOGDAN

Institutia Prefectului Valcea





Ramnicu Valcea

Presedinte: Gheorghita Mugurel Adrian

Loctiitor: Coamesu Nicolae

scoala Take Ionescu





Municipiul Dragasani

Presedinte: PRISĂCARU ADINA MARIETA

Loctiitor: OTTO ANCA

Primaria Dragasani





Orasul Baile Govora

Presedinte: MIHAILESCU NICOLITA

Loctiitor: PETRACHE GABRIELA

Primaria Baile Govora





Orasul Baile Olanesti

Presedinte: PREDESCU VALERIAN

Loctiitor: MARIN IULIANA CORINA

Hotel Parāng, str. Livadia, nr.1-3





Orasul Babeni

Presedinte: FULGA MARIUS

Loctiitor: GERGEANU OVIDIU

Primaria Babeni





Orasul Balcesti

Presedinte: DOBRIN ALEXANDRU

Loctiitor: HOLOM IOAN

Primaria Balcesti





Orasul Berbesti

Presedinte: GRIGORESCU MARIA LIOARA

Loctiitor: ALIN ANCUŢA

Primaria Berbesti





Orasul Brezoi

Presedinte: CIOFĀCĂ MARIA CRISTINA

Loctiitor: COSTIN DANA

Primaria Brezoi





Orasul Calimanesti

Presedinte: STEFANESCU LUCIAN

Loctiitor: PURDA GH. VASILE

Primaria Calimanesti





Orasul Horezu

Presedinte: DUMITRASCU LIVIA

Loctiitor: URECHE CONSUELA

Casa de cultura Horezu





Orasul Ocnele Mari

Presedinte: ANTONIE MARGARETA

Loctiitor: FISTOGEANU ELENA

Primaria Ocnele Mari





Comuna Alunu

Presedinte: DIACONU VICENŢA

Loctiitor: MĂRIUŢA COSMIN IONUŢ

Primaria Alunu






Comuna Amarasti

Presedinte: POPA ANA MARIA

Loctiitor: ILINESCU MARIA EUGENIA

Primaria Amarasti






Comuna Barbatesti

Presedinte: VIRTOPEANU GHEORGHE

Loctiitor: ARMĂsESCU CONSTANTIN

Primaria Barbatesti





Comuna Berislavesti

Presedinte: ANDREI ION

Loctiitor: CRETOIU CRISTINA

Caminul cultural Stoenesti





Comuna Boisoara

Presedinte: MARIA CONSTANTIN

Loctiitor: POPESCU NICOLAE

Primaria Boisoara





Comuna Budesti

Presedinte: MITRA DANUT

Loctiitor: DUMITRESCU CARMEN EUGENIA

Primaria Budesti





Comuna Bujoreni

Presedinte: VASILESCU MARIA

Loctiitor: STĂNIsOR MIHAI ADRIAN

Primaria Bujoreni





Comuna Bunesti

Presedinte: MATEESCU CARMEN ADELUTA

Loctiitor: SIMA CARMEN IULIANA

Primaria Bunesti





Comuna Cāineni

Presedinte: MARINESCU LUCIAN

Loctiitor: PĪRVU SANDA

Primaria Cāineni





Comuna Cernisoara

Presedinte: LUNGOCI GH. CATALIN

Loctiitor: DINCA MIHAELA BIANCA

Primaria Cernisoara







Comuna Copaceni

Presedinte: DRAGHICI CARMINA ADINA

Loctiitor: BALTATEANU SILVIA

Primaria Copaceni





Comuna Costesti

Presedinte: CALINESCU DAN IULIAN

Loctiitor: MICUT DANIELA

scoala Generala Costesti





Comuna Creteni

Presedinte: CAZAN PETRE

Loctiitor: ZARIOIU MARIANA

Primaria Creteni





Comuna Daesti

Presedinte: DINESCU MARACINESCU ADRIANA

Loctiitor: LAZAR IULIA

Primaria Daesti





Comuna Danicei

Presedinte: IONESCU ALEXANDRU

Loctiitor: GLODEANU CARMEN

Primaria Danicei





Comuna Diculesti

Presedinte: IVANESCU ELVIS CONSTANTIN

Loctiitor: AVRAM DANIELA ELENA

Primaria Diculesti





Comuna Dragoesti

Presedinte: MATEESCU RALUCA MIHAELA

Loctiitor: RADULESCU USURELU ANCA

Primaria Dragoesti





Comuna Fauresti

Presedinte: ANDREI DELIA

Loctiitor: STIRBAN IRINA MARILENA

Primaria Fauresti





Comuna Fīrtatesti

Presedinte: LITA MARIUS

Loctiitor: MIRON ELENA

Primaria Fīrtatesti





Comuna Frāncesti

Presedinte: BONCIU VIORICA

Loctiitor: ENEA NICOLAE EDUARD

Primaria Frāncesti





Comuna Galicea

Presedinte: FULGA VIOLETA

Loctiitor: GHEORGHIŢĂ FLORINELA

Primaria Galicea





Comuna Ghioroiu

Presedinte: sIPOTEANU RĂZVAN

Loctiitor: DIACONEASA MIRABELA

Primaria Ghioroiu






Comuna Glavile

Presedinte: BADITA MARACINE IONELA CARMEN

Loctiitor: URSESCU ELENA MIRABELA

Primaria Glavile





Comuna Golesti

Presedinte: DRAGUTA IOANA

Loctiitor: DIACONU JANA

Biblioteca comunala





Comuna Gradistea

Presedinte: POPESCU NIFON

Loctiitor: LITA GABRIELA

Primaria Gradistea





Comuna Gusoeni

Presedinte: IONESCU IOANA CRISTIANA

Loctiitor: TENEA CRISTIANA

Caminul cultural Gusoeni





Comuna Ionesti

Presedinte: IVANESCU ANGELA

Loctiitor: TUCA ELENA CARMEN

Primaria Ionesti





Comuna Lalosu

Presedinte: SARARU ROBERT

Loctiitor: MITRUT MARIANA

Primaria Lalosu





Comuna Lacusteni

Presedinte: COVACI MARILENA

Loctiitor: VULPE MIHAI

Primaria Lacusteni





Comuna Ladesti

Presedinte: MARICA MANUEL

Loctiitor: STREZA LAURENTIU

Primaria Ladesti





Comuna Lapusata

Presedinte: LUNGOCI ANDREEA

Loctiitor: BRAVICEANU BADEA SANDA MIRELA

Primaria Lapusata





Comuna Livezi

Presedinte: DIMA EMILIA CARMEN

Loctiitor: CALIANU DANIELA

Primaria Livezi





Comuna Lungesti

Presedinte: NEGOITA ROZALIA

Loctiitor: DINA ADELA

Primaria Lungesti








Comuna Malaia

Presedinte: GEORGESCU FELICIA

Loctiitor: IONESCU DOINA

Primaria Malaia





Comuna Mateesti

Presedinte: COJOCARU MIHAELA

Loctiitor: TOMA ILEANA MARIETA

Primaria Mateesti





Comuna Maciuca

Presedinte: ISAC ANDREI

Loctiitor: ELISEI TATIANA

Primaria Maciuca





Comuna Madulari

Presedinte: MIHALCEA MARIAN

Loctiitor: VLAD ALINA

Primaria Madulari





Comuna Maldaresti

Presedinte: GIUREA NEACSU ELENA MIRABELA

Loctiitor: BONDOC ADRIAN

scoala noua Maldaresti





Comuna Mihaesti

Presedinte: VOINEA AMALIA

Loctiitor: DUMITRESCU BOGDAN

Primaria Mihaesti





Comuna Milcoiu

Presedinte: MITRA AMALIA

Loctiitor: DUTU ELENA RAMONA

Primaria Milcoiu





Comuna Mitrofani

Presedinte: PAVEL MARIA ROXANA

Loctiitor: SANDA LIGIA

Caminul cultural Mitrofani





Comuna Muereasca

Presedinte: BARASCU LUCIA

Loctiitor: ENESCU ADRIAN

Primaria Muereasca





Comuna Nicolae Balcescu

Presedinte: STEFAN CLAUDIN

Loctiitor: DOMUTA EUGENIA

Primaria Nicolae Balcescu





Comuna Olanu

Presedinte: PREDA IULIANA SIMONA

Loctiitor: ICONARU ALIN EDUARD

Primaria Olanu







Comuna Orlesti

Presedinte: TUDOR ANIsOARA

Loctiitor: DEACONU ION

Primaria Orlesti





Comuna Otesani

Presedinte: BECHES VASILE CIPRIAN

Loctiitor: OPREA MARIA

Primaria Otesani





Comuna Pausesti

Presedinte: BARBU CONSTANTINA

Loctiitor: GRECU MAGDALENA

Primaria Pausesti





Comuna Pausesti Maglasi

Presedinte: PETRIA SORINEL

Loctiitor: SPORIS DORIAN

Primaria Pausesti Maglasi





Comuna Perisani

Presedinte: VLAD VALENTIN

Loctiitor: DEACONU DELIA ALEXANDRA

Primaria Perisani





Comuna Pesceana

Presedinte: OPREA ALINA MIHAELA

Loctiitor: VLADU FILIMONIŢA

Primaria Pesceana





Comuna Pietrari

Presedinte: ZĂPUC ANIsOARA

Loctiitor: CIRSTOIU VALIMAREANU CORNEL LIVIU

Primaria Pietrari


0250/864244 int.13




Comuna Popesti

Presedinte: DINU BOGDAN

Loctiitor: DOLEANU MIHAELA TEODORA

Primaria Popesti





Comuna Prundeni

Presedinte: CALINESCU IVAN MARIA LUISA

Loctiitor: COMANAC DIANA

Primaria Prundeni





Comuna Racovita

Presedinte: BALACEANU DALIA

Loctiitor: PĪRVULESCU BIANCA MARIA

Primaria Racovita





Comuna Roesti

Presedinte: CONSTANTINESCU ALEXANDRA

Loctiitor: FURDUI GETA

Biblioteca comunala





Comuna Rosiile

Presedinte: DUMITRESCU MARINELA

Loctiitor: DĪRLESCU MIHAELA MELANIA

Primaria Rosiile








Comuna Runcu

Presedinte: STELESCU CRISTINA

Loctiitor: STANA ELENA RALUCA

Primaria Runcu





Comuna Salatrucel

Presedinte: CATANA ELENA

Loctiitor: SIMA DRAGOs

Primaria Salatrucel





Comuna Scundu

Presedinte: IORDACHE LIVIA CORNELIA

Loctiitor: BABOI BOGDAN

Primaria Scundu





Comuna Sinesti

Presedinte: STUPARU DOINA

Loctiitor: VASILE MARIN

Primaria Sinesti





Comuna Slatioara

Presedinte: RUSU GABI

Loctiitor: GHERASIE NICOLETA

Casa de cultura Slatioara





Comuna Stanesti

Presedinte: PĂTRUŢ CLAUDIU ADRIAN

Loctiitor: CONSTANTINESCU AURELIA

Primaria Stanesti





Comuna Stoenesti

Presedinte: SPORIS NATALIA ELENA

Loctiitor: STĂNIsOR MONICA ELENA

Primaria Stoenesti





Comuna Stoilesti

Presedinte: CHIRVASIU MIHAELA

Loctiitor: RADELU ELENA ALINA

Primaria Stoilesti





Comuna Stroesti

Presedinte: PATRUT SORIN FLORIAN

Loctiitor: MESTERU DANIELA LAURA

Primaria Stroesti






Comuna Sutesti

Presedinte: COJUSNEANU SILVANA BIANCA ANASTASIA

Loctiitor: NISIF ALINA

Caminul cultural Sutesti





Comuna sirineasa

Presedinte: VIRGA MARIANA

Loctiitor: RADU MARIA MAGDALENA

Primaria sirineasa





Comuna stefanesti

Presedinte: OLARU MADALINA

Loctiitor: STOCOLOS SILVESTRU

Primaria stefanesti





Comuna susani

Presedinte: BUSUIOC AURELIAN

Loctiitor: PROCA EUGENIA

Primaria susani





Comuna Tetoiu

Presedinte: PARASCHIV ADRIANA

Loctiitor: FLORESCU DUMITRU DANIEL

Fostul sediu cooperatie- parter bloc





Comuna Titesti

Presedinte: ANTONOIU ELENA SIMONA

Loctiitor: DIRNESCU OANA MARIA

Primaria Titesti





Comuna Tomsani

Presedinte: MUNTEANU RODICA

Loctiitor: CHIRITA ELENA

Primaria Tomsani





Comuna Vaideeni

Presedinte: MANOLE MIRELA RAMONA

Loctiitor: sENDRESCU DĂNUŢ

Primaria Vaideeni





Comuna Valea Mare

Presedinte: ASAN NICOLETA LILIANA

Loctiitor: IONESCU DORU

Primaria Valea Mare





Comuna Vladesti

Presedinte: BONCIU GHEORGHE

Loctiitor: STĂNICĂ FLORIANA

Biblioteca comunala





Comuna Voicesti

Presedinte: CAZAN LAURENTIU CONSTANTIN

Loctiitor: CONCIOIU GHEORGHE

Primaria Voicesti





Comuna Voineasa

Presedinte: NEGOITA ADRIAN

Loctiitor: ŢUCA SIMONA

Primaria Voineasa





Comuna Zatreni

Presedinte: MARINESCU IONUŢ CATALIN

Loctiitor: GIURCA ADRIANA

scoala cu clasele I-VIII Zatreni




























loading...










Document Info


Accesari: 4017
Apreciat:

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site

Copiaza codul
in pagina web a site-ului tau.




eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate

Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2020 )