Documente online.
Zona de administrare documente. Fisierele tale
Am uitat parola x Creaza cont nou
 HomeExploreaza
upload
Upload
3tronik

Lituaniana


<b>Intro.</b>

Keliaujant toliau, keičiasi ir pati Sutemų leiblo koncepcija. Mums nebeuztenka tik supazindinti ir parodyti. Mūsų tikslas - parodzius sokiruoti ir nustebinti. Kaip bebūtų nepadoru ir nepriimtina visuomenėje save girt, leisiu pasakyt, kad Sutemų leiblas palengva atsikrato virtualumo bruozų ir isleidzia vis rimči 13313j923n au į CD/LP formatus tinkančius leidinius. Prancūzo Florin Fabien (aka <a href="https://www.3tronik.com "target=_blank>3tronik</a>) albumas Mirror bus dar vienas spartus zingsnis link to. Manau, perklausę sį naujausią 3tronik darbą, visi sutiksite, kad tai - daugiau nei vien mp3 leidinys, ir mes nuosirdziai tikimės, kad po Mirror sis gabus prancūzas daugiau nebepasirodys Sutemose (kaip ir bet kuriame kitame virtualiame leible). To ir linkime.<b>3tronik. </b>

Prancūzas Florin Fabien (3tronik) tapo pirmuoju Sutemų leiblo komandos nariu ir čia isleido debiutinį darbą <a href="player;gid,2 "target=_top>KOma Proj3ct</a>. Sis mini albumas, kaip ir visi po jo ėję leidiniai, susilaukė daugybęs gerų zodzių bei didelio susidomėjimo. Tačiau, zvelgiant is dabartinių perspektyvų, suvoki, kad per puse metų Florin padarė labai didelį zingsnį į priekį. Mirror visa galva techniskesnis darbas. Pokyčių nėra daug, tačiau iskart pastebėsite, kad Florin įveikė nemazą kelią tobulos kokybės link, o jo muzika įgavo zymiai sunkesnių bei painesnių formų. Tačiau, svarbiausia siame albume yra tai, kad isryskėja jau gana aiskūs sio tikrai perspektyvaus atlikėjo muzikiniai kontūrai. Vis dėl to, 3tronik muzikinė paletė ir toliau islieka labai plati (o kai kur net ekcentriska ir netikėta). Taip sukuriamas iracionalus 3tronik muzikinis veidas. Taip gimsta Against Myself ar Mood. Taip gimsta istoriją apie veidrodį.

Nors pastaruoju metu atlikėjai vis rečiau lyginami su vienais is idm stiliaus pradininkų <a href="articles;gid,2 "target=_top>Autechre</a>, sis albumas būtent kazkuo ir primins paskutines siurksčias bei labai kampuotas jų vizijas: Confield bei <a href="reviews;gid,094 "target=_top>Draft 7.30</a>. Tačiau, Mirror labiausiai panasus į nepakartojamą, eksperimentinės elektronikos Syndrone darbą <a href="reviews;gid,252 "target=_top>Salmataxia</a>. Tik, zinoma, viskas pateikiama 3tronik formate. Tokios kompozicijos kaip Revel, Dentolab, Verwirrung, Face To Face ar visiskai priesingas Unclassical nuosirdziai sokiruoja ir nustebina.

<b>Mirror. </b>

Kaip sako pats Florin: "Mirror (veidrodis) yra atspindintis pavirsius, kuris yra tiek lygus, kad ant jo gali susiformuoti atvaizdas. Geriausias to pavyzdys yra ploksčias veidrodis, kurį galima rasti turbūt visuose namuose. Jame lygiagretus sviesos spindulys pakeičia savo kryptį, tačiau islieka lygiagretus. Atvaizdai, esantys ant ploksčio veidrodzio, yra virtualūs ir tokio paties dydzio, kaip ir originalus objektas. Taip pat yra ir įgaubti paraboliniai veidroziai, kuriuose lygiagretus sviesos spindulys tampa konvergentiniu, o jo spinduliai susikryziuoja veidrodzio fokuse. Galiausia, yra iskilūs veidroziai, kuriuose lygiagretūs spinduliai issisklaido. Menamas jų susikirtimo taskas yra uz veidrodzio. Reikia pazymėti, kad įgaubti paraboliniai ir isgaubti veidrodziai neturi vieno fokalinio tasko (aukstųjų mokyklų fizikos vadovėliuose dazniausiai yra teigiama priesingai, t.y. klaidingai).

Mirror yra mano pirmasis albumas, sukurtas laisva ir sviezia dvasia. Man jis yra tarsi destabilizuojantis objektas, kuriuo as zaviuosi. Mes niekada nesupratome ir niekada nesuprasime, kas mes tokie esame. Mes tik galime tuo spekuliuoti. Mirror vaizduoja ilgo eksperimentinės muzikos kūrimo tyrimo rezultatą. Kita vertus, as visada buvau istikimas tamsiai dvasiai ir muzikai, kuri trigdo. Tai sutekia man nepaprastai gerų ir saltų emocijų. Sio albumo saltis neleis likti abejingiems ir jums (as tikrai to tikiuosi)..."

<b>Mintys.</b>

<b>Ar tau patinko dirbti su Sutemos.net?</b>

Aisku. As labai laimingas, kad turėjau galimybę isleisti savo pirmąjį leidinį Sutemose.

As taip pat labai dziaugiuose dėl visų komentarų ir palaikymo zinučių, kurias mano buvo ypač malonu matyti ir zinoti, jog zmonės vertina mano muziką.

<b>Ar esi patenkintas savo debiutiniu K0ma Proj3ct? </b>

Ne visai. Manau, kad daugelis niekada nebūna iki galo patenkinti savo darbais, ypač menininkai, kadangi juos neramina ypač daug klausimų apie juos pačius...

<b>Ką apie si leidinį sakė tau svarbūs zmonės, leiblai? </b>

Kai kurie atlikėjai susidomėjo mano muzika. Tokie kaip Funckarma, Mr. Projectile arba zmogus is n5md komandos.

<b>Koks skirtumas tarp K0ma Proj3ct ir Mirror?</b>

Skirtumas is tikrųjų yra labai didelis, ypatingai is techninės garso pusės. As pradėjau dirbti visai kitu būdu bei pradėjau ieskoti priimtiniausio būdo savo muzikai. albumą kūriau su visiskai laisvu protu (aisku, muzikinė įtaka yra neisvengiama), tačiau as stengiausi islikti originalus ir vesti zmones ta kryptimi, kur as atradau pats save.


<b>Ar tu jautiesi subrendęs kaip muzikantas? (o galbūt tai įvyko jau gerokai anksčiau?)
</b>

Kaip jau minėjau, savo muzikoje as stengiuosi islikti pačiu savimi. As galvoju apie instrumentų ir masinų, su kurių pagalba as kuriu muziką, kontroliavimą. Tačiau to nepakanka - man dar reikia daug ko mokytis is kitų ir pačio savęs.. Branda ateis su laiku. Tik reikia turėti kantrybės, kuri yra labai didelė vertybė.

<b>K tau pačiam reiskia Mirror? Kas tai yra? Kokia įtaką jam turėjo tavo nuotaikos? Kokia buvo jo konsepciją ir vizija?</b>

As visuomet lyginu muziką su terapija ir saudykle (juokiasi). Veidrodis atspindi tavo atvaizdą, o muzika atspindi sąmonę (tai, kuom mes tikim esantys). Veidrodzio atspindys priklauso nuo to, kaip mes į ziūrime. Lygiai taip pat ir kūriniai - tai tik interpretacija.

<b>Ar yra kokių nors naujienų apie tavo 7" su Funckarmos remiksu? Kokios tavo muzikinės karjeros perspektyvos? </b>

Eat This Records yra pakankamai nepriklausomas leiblas. As nezinau tikslios 7" plokstelės isleidimo datos. Ji turėtų pasirodyti siais metais. Zinau tik katalogo numerį - etr13.4.


<b>Kuria kryptimi planuoji kurti toliau?
</b>

As neplanuoju nieko. As tiesiog leidziu viskam vykti.

<b>Kokia muzika įtakojo Mirror (as girdziu Autechre ir Syndrone. Gal dar kas nors?) </b>

Na. albumą įtakojo daug tikrai gerų atlikėjų, tokių kaip Autechre, Richard Devine, Felipe, Reinhold & Johnny Klimek, Martinez ir kartais Wendy Carlos grojamas Liudvigas Van Bethovenas.


Document Info


Accesari: 2026
Apreciat: hand-up

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site


in pagina web a site-ului tau.
eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate | Termenii si conditii de utilizare
Copyright Contact (SCRIGROUP Int. 2024 )