Documente online.
Zona de administrare documente. Fisierele tale
Am uitat parola x Creaza cont nou
 HomeExploreaza
upload
Upload




Автоматизація землевпорядного виробництва

Ucraineana


Автоматизація землевпорядного виробниц 939e48j тва.



Обладнання для цілей геодезії, картографії й будівниц 939e48j тва в цей час являє величезну кількість приладів, що використовують кардинально різні технології і інженерні рішення. Не обминув цей процес і землевпорядне виробниц 939e48j тво.

і , перетворився в потужний інструмент. Такі зміни стали можливі завдяки оснащенню електронних тахеометрів убудованим програмним забезпеченням для рішення широкого кола прикладних завдань, розширеною пам’яттю, . Поряд з тахеометрами, широке поширення одержали Глобальні Навігаційні Супутникові Системи (ГНСС).

Глобальна навігаційна супутникова система – це система, за допомогою якої можна одержати свої координати в будь-якій точці земної поверхні шляхом обробки супутникових сигналів. Будь-яка ГНСС складається із трьох сегментів: космічного, наземного й користувальниц 939e48j ького. Космічний сегмент представлений сузір’ям супутників, що передають інформацію про своє положення на орбіті, наземний сегмент складається зі стаціонарних станцій, що забезпечують моніторинг і контроль положення супутників, а також їхнього технічного стану, користувальниц 939e48j ький сегмент – це люди різних професій, що використовують супутникові приймачі для визначення свого місця розташування на земній поверхні.

Глобальна Система Позиціонування (GPS) під управлінням влади США;

) під управлінням влади Росії;

Супутникова Система Позиціонування Галілео (Galileo) під керуванням Європейського Союзу;

Супутникова Система Позиціонування Компас (Compass) під управлінням влади Китаю.

Кожна система передає різні сигнали для цілей як цивільного, так і військового позиціонування. Деякі допоміжні місцеві системи позиціонування (SBAS), (WAAS), (EGNOS), (MTSAT).

Кожна система передає сигнали на різних частотах. Однак супутники GPS і Galileo передають різний селестічний код на одній частоті, ГЛОНАСС передає один сигнал на декількох різних частотах. Ключові параметри позиціонування, такі як система відліку часу й система координат, відрізняються як між GPS і ГЛОНАСС, так і між GPS і Galileo. Останній фактор і визначає високу вартість і внутрішній пристрій мультисистемних приймачів.

Структура ГНСС передбачає різні типи сигналів, що забезпечують різний рівень точності позиціонування. Наприклад, виправлення в кодовий сигнал на частоті L1 (G1) забезпечують субметрову точність при пост обробці, у той час як виправлення у фазу несучої на частоті L1 (G1) дозволяють досягти субсантиметрової точності. Коректна технологія робіт з використанням двох частотних GPS/ГЛОНАСС приймачів дозволить одержати сантиметрову точність позиціонування в режимі реального часу.

Двох частотними або GPS/ГЛОНАСС, GPS+ або просто ГНСС – приймачами називають приймачі, що приймають сигнал на двох різних частотах із супутників, що належать різним системам позиціонування. Найчастіше двох частотними називають GPS/ГЛОНАСС – приймачі. Дані приймачі використовують сигнали системи ГЛОНАСС для поліпшення якості позиціонування за даними із супутників GPS. Введення сигналів L2C, які є частиною програми модернізації системи Navstar, дадуть можливість більше якісного прийому й відстеження супутникового сигналу.

Однієї із самих передових технологій є RTK (кінематика в реальному часі) – спосіб, що забезпечує сантиметрову точність координат у реальному часі. У цілому, можна говорити про те, що зараз технологія RTK для цілей геодезії вийшла на рівень виробничих робіт і широко використовується по усьому світі. Незважаючи на те, що RTK має специфічний рівень застосування й може розглядатися лише як доповнення до традиційних методів GPS зйомки, у технології бачиться велике майбутнє і є потенціал для подальшого розвитку. Сьогодні ГНСС-приймач ставши звичним інструментом для геодезистів та землевпорядників.

. Висока швидкість роботи, небувалий рівень автоматизації збору даних, дозволяють говорити про те, що лазерне сканування має велике майбутнє.

приходять е . Поряд з усе ширше використовуються і . Використання сучасних електронних геодезичних приладів і програмного забезпечення сприяє розвитку даної галузі.

В сучасних умовах фахівець землевпорядного виробниц 939e48j тва повинен досконало уміти працювати на сучасних електронних геодезичних приладах та обробляти результати польових вимірів на професійному програмному забезпеченні.


Document Info


Accesari: 2368
Apreciat: hand-up

Comenteaza documentul:

Nu esti inregistrat
Trebuie sa fii utilizator inregistrat pentru a putea comenta


Creaza cont nou

A fost util?

Daca documentul a fost util si crezi ca merita
sa adaugi un link catre el la tine in site


in pagina web a site-ului tau.




eCoduri.com - coduri postale, contabile, CAEN sau bancare

Politica de confidentialitate | Termenii si conditii de utilizare




Copyright © Contact (SCRIGROUP Int. 2024 )